Jump to content


DIY Cincevi , kablovi za zvucnike itd.


skomirendalica

Recommended Posts

Stone , ne odgovara ona za izolaciju , sto mislis ?

 

Ма тешка је за рад јер колико Ја знам та алуминијумÑка фолија је приличне ширине.

 

Можда поÑтоје Ñамолепиве алуминијумÑке траке али Ð¼Ð°ÐºÑ 5мм ширине?!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

evo da probam ovdje prvo da ne pravim novu temu. 

Zanima me , da li je na odmet preko zvucnickog kabla ( bakarnog sa licnama ) samo lemilicom " izliti " jedan sloj one zice za lemljenje kako bih lakse mogao da prikljucujem na zvucnike , jer ono uvijek neka licna pobjegne itd ?

Gubi li se time na provodu zvuka ?

Link to comment
Share on other sites

evo da probam ovdje prvo da ne pravim novu temu. 

Zanima me , da li je na odmet preko zvucnickog kabla ( bakarnog sa licnama ) samo lemilicom " izliti " jedan sloj one zice za lemljenje kako bih lakse mogao da prikljucujem na zvucnike , jer ono uvijek neka licna pobjegne itd ?

Gubi li se time na provodu zvuka ?

Nekako mi se javlja da si pripadnik internet generacije kojoj, uz dužno poÅ¡tovanje, prikupljanje informacija i uÄenje i nije baÅ¡ jaka strana, većina uglavnom gleda kako preÄicom da doÄ‘e do neÄega, a to uglavnom zbog zarade. Sama ideja da se neÅ¡to radi zadovoljstva radi se tokom vremena izgubila, sve se svelo na neku materijalnu korist, a "gubljenje vremena" viÅ¡e nije opcija.

 

Savet: Ako misliÅ¡ da se baviÅ¡ onim zbog Äega si pokrenuo temu moraÅ¡ (i bilo bi dobro) najpre da svojski uložiÅ¡ u sopstveno znanje, koje ti zoranzu, gox i ostali koji poznaju tematiku neće sažvakati i isporuÄiti na zlatnom tanjiru. A kad pokupiÅ¡ dosta znanja kreni sa eksperimentisanjem i posle izvesnog vremena ćeÅ¡ moći možda i da zaradiÅ¡ neku kintu. Ako misliÅ¡ da možeÅ¡ ovako instant, grdno se varaÅ¡.

Link to comment
Share on other sites

Uf kad ne bi ti izigravao Aristotela laksi bi mi zivot masu bio znas li stari ? :) 
Dobio sam posao u medjuvremenu neplanirano zbog kojeg nemam vremena da se bavim ovim biznisom zbog cega je tema prvobitno otvorena. 
Kao sto sam napisao da ne bih otvarao temu radi pitanja na koje se odgovara sa DA/NE ili NEMOJ TO DA RADIS/RADI sam napisao ovdje jer se tice zvucnickih kablova. Da se ne puni forum sa milion tema. 

Ovo je druga tema tacnije moje pitanje da li to da radim ili ne i mnogo bi lakse bilo da si odgovorio nemoj to da radis ili radi , nego sto kucas istoriju internet komunikacija.

Link to comment
Share on other sites

Залемиш Ñамо врх лицни да Ñе не размотава, а оÑтатак оÑтаје мекан.

 

Шта Ñе планира за крајеве?

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...