Jump to content


Klub audiofila - "split" iz teme "Dešavanja na forumu"


Andrija

Recommended Posts

Davno bilo, za mene proslo, a Dejan bio i (koliko vidim) ostao mali covek (uvek vodjen sitnim licnim interesima), moje misljenje, to je to. 

 

Ja sam bio deo kategorije onih koji su placali ostajanje i opstajanje nesretnog Audiofona (i piskaranje Sifmilera i ekipe znalaca), a takodje i tog istog Kluba Audiofila.

 

Prljav ves o (pre svega poslovnom) odnosu moje tadasnje firme i LICNO DVV-a necu iznositi ovde, ali svakako dozvoljas da ne mislimo svi o njemu isto, a pogotovo ne da je on DOBAR KONJ ZA KOJIM SE PRASINA DIZE.

 

Kada je trebalo ja sam LICNO sa njim raskrstio SVE u cetiri oka, i nema potrebe da vise bilo sta pisem o njemu i dajem mu dalji publicitet, Nije vredan toga. 

 

 

 

 

 

EDIT: ne vollim koincidenciju, pogotovo ne LOSU, ali bih zaista voleo da ovaj nick Andrija nema mnogo veze sa tadasnjim istoimenim "predsednikom", kluba Audiofila. 

 

Sto se tiÄe Kluba Audiofila pouzdano znam da niko nije plaćao njegovo opstajanje, a to znam zato Å¡to sam u njemu volonterski kao amater radio od '97.-2001. kada je prestao sa radom.  Ako imaÅ¡ dokaze za suprotno voleo bih da ih javno objaviÅ¡, poÅ¡to ovo Å¡to si napisao nema bilo kakvu težinu.

 

Gfx, nisi u pravu, ja sam isti onaj Äovek koji je jedno vreme bio predsednik Kluba, ali objasni, moliću, zbog Äega si stavio reÄ predsednik pod znakove navoda?  Nadam se da znaÅ¡ kada se koriste navodnici.  Ako želiÅ¡ možeÅ¡ ovde javno ili preko privatne poruke da mi objasniÅ¡ otkud toliko gneva prema jednom obiÄnom udruženju dokonih graÄ‘ana, a ako ne želiÅ¡ onda niÅ¡ta ... ne bih polemisao s tobom.

 

Ovde mnogi ljudi znaju mene liÄno i znaju da sam ja taj isti Andrija (inaÄe, ne volim da se skrivam iza pseudonima-nick-ova) i znaju da je Klub radio dok je njegovim Älanovima to bilo interesatno, a kada to viÅ¡e nije bilo jednostavno je prestao da radi.  Nikome nismo ostali dužni ni jednu paru!

 

Edit Infidel: postovi izdvojeni kao offtopic iz teme "Dešavanja na forumu"

Link to comment
Share on other sites

To da li sam ja u pravu ili ne, svakako nisi ti merodavan da sudis. Replicirao si na (moj) post koji apsolutno nikakve dodirne tacke sa tobom licno nije imao, zakacio se bez veze, pitao, dobio odgovor, i to je to.

 

Dalje i dublje uplitanje u polemiku sa bilo kim na licnoj osnovi mene ne zanima, posto to na forumu vrlo cesto ume da bude one-way-ticket  ;)

 

Ipak, da ne ostanem duzan oko jedne bitne stvari... termin PLACANJE je kod casopisa "Audiofon" upotrebljen u direktnom kontekstu, znaci odvojena novcana sredstva za sponzorisanje jednog u startu "propalog" projekta, i nekih neozbiljnih ljudi (NE SVI, cast izuzecima) ukljucenih u njegovo bitisanje/egzistenciju. Efekat oglasavanja, pisanja autorskih tekstova u njemu, sponzorisanja, i svega propratnog... NULA. Niti ga je ko ocekivao, niti ga je bilo.   ;)

 

A po pitanju Kluba Audiofila... paaaaa, sta da ti kazem... KAKO drugacije da nazovem sve one silne veceri prezentacija (od kojih su neke bile moje, mojih firmi) uredjaja firmi kojima su pravljenje veceri u klubu audiofila, koje su pravile reklamu, i neko ime samo tom KLUBU, klubu koji je od istih tih firmi naplacivao nekakvu godisnju clanarinu, ulaznice posetiocima, ali neretko i ulaznice ljudima koji bi sedeli u separeu izlagaca, prijateljima firme koja je izlagala?  Da mozde ne mislis da ste bili tolika institucija i da je i jedna jedina firma od tih koje su VAMA pravile reklamu i opstanak na bilo koji nacin unovcila to sto se pojavila tu, tada, i da bi klub uopste postojao da nije bilo tih firmi koje su ga odrzavale na povrsini, koje je to ITEKAKO I U SVAKOM SMISLU KOSTALO, i koje su svesno ulazile u tu pricu znajuci da od toga nikakvog efekta nema, niti ce ga biti  ;).  Ili mozda mislis da se prezentacija u klubu ikada-ikome na pozitivan nacin odrazila na prodaju, da je dovela jednog jedinog kupca? Ne zasmejavaj me... Uostalom, znas ti dobro ko su ti bili izlagaci u samom klubu, znas i na ciji racun jeste, a na ciji niste, umeli i da pojedete, i da popijete, koga si LICNO TI, kao "predsednik" i eksponent  te grupice ljudi okupljene oko jednog para sisa (znas i cijih), redovno zivkao i molio da dodje kada nisi imao neku alternativu, niti ideju tipa sta dalje, a da se klub ne bi gasio, i da ne bi bilo "propalih veceri"... 

 

Tako da... i posredno i neposredno... PLACALO SE i opstajanje tog nesretnog kluba, prosto cinjenicno stanje.

 

Kao sto vidis, opet napisah "predsednik" pod znacima navoda... da li je lapsus, ili sta, zakljuci sam.

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ti mora da si mnogo toga zaboravio za ove silne godine.  Sve sam procitao, jedino nema nista podrobnije o tim "LICNO tvojim firmama" koje su pravile nama reklamu itd.  Razmislio sam, ali na osnovu ovoga sto si napisao ne secam te se.

 

Dakle, firme su dolazile na prezentacije po svojoj slobodnoj volji i zelji - nisu nikada ni jednu paru placale, osim sto su potrosile za benzin, eventualno prospekte ili tome slicno - i tvrdim da nije istina da su firme placane Klubu godisnju clanarinu.  Ovo poslednje je apsolutno plod tvoje maste.  Sto se tice ulaznica i clanarine ljudima koji su bili clanovi Kluba to je tacno i ulaznice jesu naplacivane svakome osim izlagacima.  Tako je Klub placao zakup sale u Hali Pinki.

 

Postojale su firme koje nisu zelele da ucestvuju jer im nije odgovaralo da se pojavljuju kod nas, a one koje su to radile su tako zelele.  Kada nije bilo prezentacija uvoznika i prozivodjaca hife tada su clanovi Kluba donosili svoju muziku i to je cela istina.  Ostalo sto si pisao su sve neke zagonetke, kao npr. "par sisa".  Mozda ce prisutnima biti zanimljivo da to malo pojasnis, ipak su sise retka stvar u hifi hobiju i biznisu, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mogu reci je da, sem sto si zaboravan, i LAZES, ali mene to od tebe zaista ne cudi, bas kao ni nasrtaj na mene zbog komentara o dvv-u. 

 

Sto je najgore, to koliko lazes znas ti sam najbolje, Ovim defintivno zavrsavam svaku dalju raspravu sa tobom. Neozbiljan si.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se meÅ¡am u vaÅ¡u raspravu, dokle god nema vredjanja i sliÄno...

Iz Äiste radoznalosti, Gfx koje brendove si radio?

 

Ti Ljubo kazes da ne bi da se mesas dok nema vredjanja i slicno.

Sad te ja pitam da li je kada neko nekom kaze da laze, pa jos velikim slovima, to vredjanje drugo clana ili ne?  Da li taj koji kaze da neko drugi LAZE treba da snosi neke konsekvence?

Drugo, taj mali covek (namerno necu reci: bednik) to napise bez ikakvog obrazlozenja!  Bar da mi objasni sta to ja LAZEM.

 

Eto, samo zelim ukratko objasnjenje i hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

@"predsednik"

 

To LAZOV si ti cuo i licno, direktno od mene u lice, bas tih davnih lepih dana, samo sto tada nisi bio tako drcan kao ovde sad, lepo i udobno sakriven iza tastaure i ekrana. Rekao sam generalno, a to vazi i za tebe... mene niko ne moze uvlaciti u raspravu i forumsko prepucavanje koje nema apsolutno nikakav smisao niti poentu, ali ima za CILJ upravo  nesto poput onoga sto je bio CILJ dvv-u kada je zapoceo svoju jadnjikavu dusebriznicku temu od pre par dana, koja je i dobila svoj epilog upravo banovanjem doticnog.  Da Andrija, znamo se jako dobro, a termine "bednik", i "mali covek" znas i sam za koga jedino mozes da zadrzis. Kako ste radili i jajarili oko tih sitnih para i interesa, tako vam je klub i opstao... sa sve "predsednikom" na celu. 

 

@Ljuba

 

Brendovi koje sam zastupao bi ti odavnao bili poznati, da nije bilo one epizode sa Mladjom, "pticicama" koje su mu nesto silno dosaptavale, serijskim brojevima znas vec kojih uredjaja i po malo nesuvislog nasrtaja od strane par ostrascenih moderatora u DY temi. Nebitno, bilo, davno proslo, meni bilo dobar pokazatelj da li se uopste treba ovde eksponirati ili ne... a ova poslednja epizoda sa perfidnom igrom dvv-a i nacin na koji je to eskaliralo po pitanju SC-a je meni cist pokazatelj da sam potpuo bio u pravu. Ne znamo se, bolje je za obojicu.  

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ti Ljubo ne znas da citas :crno-na-belo

 

Ja sam ovo napisao: "... taj mali covek (namerno necu reci: bednik) to napise bez ikakvog obrazlozenja!  Bar da mi objasni sta to ja LAZEM ... itd."

Na njegovo da sam lazov ja sam napisao da je mali covek i to je sve sto sam ja izjavio. Vidi se iz aviona.

A ti bi, ako sebe smatras civilizovanim covekom, jer, boze, izdajes neke novine, pa jos i putujes po inostranstvu, druzis se sa ljudima iz EISA, trebao da znas da kada se nekom kaze da laze to je svakako uvreda, a moze biti i kleveta (sto je u ovom slucaju, na primer), a uvrede nisu dozvoljene na tvom forumu, je li to tacno?  Ako nekome zelimo da kazemo da nesto sto je rekao nije istinito, onda kazemo: govoris neistinu.  Za uvredu mogu da slede rigorozne sankcije i tako je svuda u svetu od pamtiveka.

 

E sada, posto si ti napisao za mene sledece: "ali ti si ipak napisao bednik", a ja to nisam napisao, vec sam napisao tacno ono sto sam u prvom redu ovog posta citirao, onda ja mogu za tebe isto da kazem, ali ja to necu reci, vec -da ti pojasnim- mogu da kazem, al' necu da se spustam na vas nivo: "Ljubo lazes" i da svako ko ume da cita lepo shvati to sto pise.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...