Jump to content


JBL & harman/kardon


dude

Recommended Posts

ajde iskopaj jos jedan negde leba ti   :thumbsup2

bas ih nema u ponudi nikako!

 

Tesko druze moj , i sam znas sta je sve radjeno - koliko placeno  i servisirano na tom tvom komadu,  zajedno smo prosli kroz to i maksimalno si upucen sta sad posedujes .   . Tesko da ces da nadjes jos jedan takav i tako sredjen i sa takvim zvukom. Mnoooogo je bitno stanje uredjaja kad se kupuje i to po meni nema cenu .   Trgovci nikad ne ulazu u  svoje uredjaje i  zato otvori cetvoro ociju kad budes kupovao bilo kojeg Harmana jer znas i sam od cega sve pate i sta sve mora da se iservisira da bi bili kako treba. Sve ostalo je pozar u najavi ako se ne prelemi cela stampana ploca od izlaznog stepena  pa do  preamp sekcije

Link to comment
Share on other sites

Struja pravo zbori, momak je odlican. Meni dovukao iz niskih zemalja jednog hk koga odavno kanih uloviti, ugh.

Ako ti zena/devojka proceni da ti ne trebaju dva para l90 javi mi se da ti pomognem u tom segmentu socijalne zbilje, normalno, na 12 rata.

heheh, nema problema, moze na 12 rata samo uz prilozeni penzioni cek uz prisustvo oba roditelja, grejs period 3 meseca!  :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima  :wave2  Evo da se prijavim u klub i mi harmana za trku imamo  ;-)
 
U pitanju je Harman Kardon PA-2400 snagas i AP-2500 preamp  . U orginalnom i tip-top stanju a provereni kod kolege sa foruma majstora Ston_Cold !

 

Svira za sve pare a tek kako prze i zare :)

post-30264-0-11392600-1395686337_thumb.j

post-30264-0-10874200-1395686342_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

@ Vindiesel

 

Pozdrav komsija cestima na cetvorkama :bacanje prave lepotice samo neka przi i da prozor izdrzi ! Ako jedan par budes prodavao obavezno da javis ! Ja te pozivam na druzenje pa da se organizujemo jedan dan i napravimo slusanjac sa mojim pojacalom kako zvuci naspram HK6800 a taman imas dva para zvucnika pa da damo ocene! Posto i sam planiram da pazarim JBL L seriju. :)

Link to comment
Share on other sites

Pravi Hi-And taj AP2500 i PA2400 komplet.  :facehearts

 

Potovi i svitchevi u preamp sve Alps, volume glavni je Alps Black Beauty masivan, fantastican. Power amp dual mono sa dva namotaja 800VA trafo, 12 Toshibe, 100 ampera, do 2 ohma stabilan isporucuje 600WPC RMS sa svetlosnim 280V/uS slew rate. Dizajn Bob Odell, izrada Shin Shirasuna (aka Silver), Nagoya, Japan. Looooodilo!  :heat

 

http://www.theaudiocritic.com/back_issues/The_Audio_Critic_21_r.pdf

Link to comment
Share on other sites

@ Vindiesel

 

Pozdrav komsija cestima na cetvorkama :bacanje prave lepotice samo neka przi i da prozor izdrzi ! Ako jedan par budes prodavao obavezno da javis ! Ja te pozivam na druzenje pa da se organizujemo jedan dan i napravimo slusanjac sa mojim pojacalom kako zvuci naspram HK6800 a taman imas dva para zvucnika pa da damo ocene! Posto i sam planiram da pazarim JBL L seriju. :)

uuuuuu nije losa ideja  :thumbsup2 upravo pregovaram da menjam jedan par za onkyo m-5090 i p-3030 u kombinaciji  :roll: al mi se stvarno ne rastaje od L180MKII, tako ih je neko nazvao nedavno  :listen stvarno bi voleo da cujem tvoju H/K kombinaciju, hvala na pozivu!

Link to comment
Share on other sites

@ Vindiesel

 

Super oraganizovacemo taman nesto u skorije vreme ;-)  Zato i forumi sluze da se dobri ljudi upoznaju i druze :cheers Teske su to muke a dobro kazes novi model L180MKII izgledaju stvarno mocno !  Ne bih ni ja imao srca da ih rastavljam ! Vazi pa se cujemo...

 

@ Struja

 

Upravo tako ti Harmani od kolege Alexandra su zavrsili kod mene ! Kupljeni od prvog vlasnika nikad otvarani i nista na njima nije cackano ! Jedino je Ston_Cold proverio i prekontrolisao sve i zamenio im fabricke zvucnicke konektore za najkvalitetnije CMC a na amp-u i preamp-u ugradio IEC uticnice . Cime se dosta dobilo na zvuku !

 

Evo i slika ...

post-30264-0-45799300-1395779485_thumb.j

post-30264-0-85248500-1395779542_thumb.j

post-30264-0-38153100-1395780040_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...