Jump to content


Monitor Audio


gvlada

Recommended Posts

17 sati ranije, Dr Roadstar said:

Nisam ali sam bio u 4Audio-u sa tom namerom. Odustao sam kad sam ih video. Na žalost, loše izgledaju uživo. Ne cenim zvučnike po izgledu, ne služe za to, ali mi ljubitelji MA, dosta polažemo i na tu stavku. Izgleda kao plastikaner. Tako da sam ostao uz Silver 8. Uz nameru da ako mogu uzmem nekad Silver 10.

A gold 300, jesi video? i slucajno poslusao?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

48 minuta ranije, gvlada said:

Да G300 просвира треба и јачи извор и амп, из њихове класе.

Радиће и овако наравно... али да пруже оно што могу све мора бити на нивоу.

Jasno mi je sve. Videću. 

Link to comment
Share on other sites

Јесте али ако ћемо реално, без икаквих лоших намера, G300 не може испунити твоју собу како треба.

Имаш велики простор и треба ти велики звучник. Ту спада МА Платинум или Динaудио Контур мин ѕ5.4.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Јесте али ако ћемо реално, без икаквих лоших намера, G300 не може испунити твоју собу како треба.
Имаш велики простор и треба ти велики звучник. Ту спада МА Платинум или Динaудио Контур мин ѕ5.4.
A šta mislite o Silver 6 za sobu od 25m2?
I jeli zvučnik za preporuku?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

У здравље да се служиш! Дај неки утисак на прву лопту а следећи после неколико десетина сати слушања... хехе...

Можеш ли их поредити са претходним серијама бронзи, силвера и сл?

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da uporedim, ovo mi je prvi Monitor Audio. Dopada mi se već sad direktno iz kutije. To je malo veći bookshelf sa basom od 8 inča i bas refleksom pozadi. Prilično otvoren i direktan zvuk sa dosta basa. Slušao sam svašta danas, Dire Straits, Pink Floyd, Miles Davis, Diana Krall, Queen, Led Zeppelin, Eric Clapton, Eric Burdon, Lee Rtenour, Joe Bnamassa, nemam pojma šta još, sve je zvučalo od korektno do odlično... Pojačalo je Onkyo A-9010, lako ih gura sa svojih 44 vata.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...