Jump to content


Marantz


gvlada

Recommended Posts

Oba na cd ulazu jel imam samo jedne kablove. Jedno slusanje za celokupan dozivljaj a jedno sam obracao paznju vise na detalje, drugi red istrumenata. Cd63 u komplet dozivljaju, prirodniji sa vise istaknutim istrumentima. Cd17 je dosta neutralniji, ne istice se ali zato se drugi red istrumenata i detalji nesto bolje cuju. Po meni se dosta razlikuju i za svega nekoliko numera sam morao da ponavljam po vise puta slusanje da bibuocio razlike jedan od njih je upravopost-29615-1418231751,26_thumb.jpg

Ovde su bili rame uz rame

Link to comment
Share on other sites

Занимљиво... по клаÑи 63 КИ би требао бити негде као 17 али их дели неколико година. ОÑтаје да одлучиш који теби више прија.

Имам другара који има 67 и 17 и члан је форума али га Ñрамота да Ñе јави.

Link to comment
Share on other sites

u mint stanju do 1500e

 

Озб? Задњи пут када Ñам Ñе интереÑовао 3000е је била мин цена за одлично очуван али не минт.

Link to comment
Share on other sites

17-ica cd plejer.Pojacalo nisam imao prilike da "slusam",ali ako je kao plejer..prednost dajem 16-ici

 

koja generacija CD17-ke?..svaka od tih serija se dosta razlikuje po nekom krajnjem tonalitetu,i pitanje cak i unutar kuce generacijski s cim se koriste.Koliko mi je recimo jedan CD6000KIS radio dobro sa jednim Exposure 3010S2,isto tako odvratno mi je svirao isti taj plejer sa PM16,pretopao, spor,a svi pricaju da su KIS opcije zvuk na "zilet".Hebiga,na kraju kod mene sviraju 2xKIS sprave iz te premium serije,ni traga ni glasa ziletima,a generaciski opet nisu isti (prva serija CD17KIS+PM14/2 KIS)

Link to comment
Share on other sites

Pajo,u pitanju je prva generacija modela 17,verujem da su u kasnijim iteracijama,pogotovo sa potpisom Ken Ishiwate unapredili prvobitni model.

 

dosta ce to zavisiti i od ostatka sistema i licnih preferenci,meni je covek koji je radio kod zastupnika kad su se prodavale te serije 17-15,i kad sam mu ja precizirao malo bolje sta ja trazim,a koncentrirajuci se na seriju 17 rekao:prva serija 17-ke,KIS varijanta,sa jos ugradjenim fabrickim naponskim kablom :)..naravno za sekundarni izvor,koji se koristi jos uvek kad nastupe momenti lenjosti,ili treba da se okrene muzicki materijal nenabavljiv na LP.. :1038:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...