Jump to content


Marantz


gvlada

Recommended Posts

Tu bi trebao da bude pm 14 najbolji pa onda pm 16 pa tek onda pm 17.

Nemam direktno poredjenje ali po Äasopisima Å¡to ja imam ili sam ih Äitao odprilike je takav redosled.

Marantz je tu napravio picvajz sa brojevima...najbolji je pm 15,pa pm 14,16,17......ista postavka je i kod plejera 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

gVlado svaka cast za otvaranje ove teme. :D (sugradjanine) :P

U mom vlasnistvu je jedan primerak pojacala Marantz PM 57

 

marantzwzmak.jpg

 

Ne razumem se bas previse u ovu materiju ,ali meni radi zadovoljavajuce.Inace imam ga tek nekih mesec dana.

Recite mi drugari kakvo je pojacalo da li vredi ili ne ili nesto izmedju :) ?

 

p.s. Ovo mi je prva poruka na ovom forumu, pa bih ovom prilikom pozdravio sve dobre ljude na ovom forumu :D

Link to comment
Share on other sites

A moje prvo Marantz pojaÄalo! Pre njega je bilo Technics-ovo!

 

Ostao mi je u lepom sećanju, družio sam se sa nji nekih dve godine.

Bio je uparen sa Sony ss176e pa sa Kef Coda 9 zvuÄnicima.

 

InaÄe to mi je najlepÅ¡a Marantz serija!

Link to comment
Share on other sites

Imam lepu ponudu za dva pojaÄala, pa me zanima koje izabrati. Ima li neko predlog? Hvala unapred!

Marantz PM 50

Marantz PM 64

Ja bih preporucio pm50 jer ga licno posedujem, lepo svira ,mada su oba pojacavaca koncepcijski ista...

stk u pobudi i tranzistori u izlazu....50,80,100w.....

Glasam za 50-icu ili nesto jace npr pm80 ali opet sve ostaje isto samo razlika u snazi...

Link to comment
Share on other sites

Evo i mog Marantz lepotana,davno bese.Kao teenager sanjao sam da imam sve Marantz sprave sa obaveznim plavim VU metrima na deku i plavom skalom na tjuneru.Parili smo oci na jedan ceo takav stub kako smo to tada zvali od 5-6 komponenti  u jednom ultrapopularnom kaficu u ZR.Dosta smo riba propustili blenuci u te sprave.Cheers za Club  :cheers​  

http://www.vintage-audio.com.ua/en/cat/336/1528.html post-11818-0-53174300-1399141586_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ja bih preporucio pm50 jer ga licno posedujem, lepo svira ,mada su oba pojacavaca koncepcijski ista...

stk u pobudi i tranzistori u izlazu....50,80,100w.....

Glasam za 50-icu ili nesto jace npr pm80 ali opet sve ostaje isto samo razlika u snazi...

 

Uzeo sam PM 50, i to radi sasvim lepo.

Mada, neÅ¡to sam se nameraÄio na 84 mkII    ;-)

Link to comment
Share on other sites

Meni su interesantni  ovi novi Marantzi PM 7003 i 7004 pogotovu zbog Pover Amp direkt in prikljucka i mogucnosti elegantnog integrisanja sa AV risiverom a i lepo bi mi vizuelno i sinergijski  legli sa cd 5004 i Ma br 5 ali ih za a sada nema u oglasima ali ja sam strpljiv.

post-12064-0-66796600-1399492998_thumb.p

post-12064-0-85950800-1399493071_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...