Jump to content


interconnect kabl


consigliere

Recommended Posts

Pozdrav svima, 

 

preselio sam se u novi stan i kabl koji sam koristio za povezivanje pojacala i kompa mi je kratak.

To je kabal sa 2 cinca i banacicom (interconnect) - mislim da se ovako zove, ispravite me ako gresim :)

Da li mozete da mi preporucite gde mogu da odem i da mi ljudi naprave kabl duzine koji meni treba.

Koji kabl, cincevi i bananica, prethodni mi je bio sa pozlacenim konektorima (uzeo ga u kanibalu). 

Sada mi je daleko kanibal pa bih ako ima neka radnja u centru ili oko vukovog spomenika.

Cena da bude ok :) treba mi oko 5m kabla a budzet za tako nesto je max 20e :)

 

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

http://www.megamusic.rs/kablovi-i-konektori/audio-kablovi/CordialCFY6WCC pashe li ovaj od 6 metara(Pozlaceni konektori Neutrik Rean,a veoma jeftin za kvalitet koji pruza).Nego jel tvoja slika na avataru poznat si mi odnekle.Na koje kakvim fejsima narod stavlja svoje slike na avatar a ovde vidim neki mentoli chak i konje koji se smeju :wave2.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mu taj odliÄno zavrÅ¡ava posao. Imam jedan Cordial, koji sa obe strane ima jack 3.5, jer moj preamp ima takav ulaz za PC i taj kabl je dobar, sa malo naglaÅ¡enim basom. Važno je i da su njihovi kablovi većih duzina, recimo od 3m, 5m, 6m, balansirani. PreporuÄujem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...