Jump to content


Jugonostalgija


dude

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlican video.Nas Jadran,kako to nostalgicno zvuci.Nije lose u Grckoj ali miris borovine je nezamenjiv setih se letovanja sa 7 godina od onda mi je u nosu-21dan ceo razred  sa uciteljicom,naucili skoro svi da plivamo.Bio sam ovog leta nakon 23 godine u Dubrovniku,ah taj Stradun-na 3 metra cujes 5 jezika.Pripremio sam decu da ce videti najlepsi grad na Mediteranu,ostadose fascinirani.Jel jos neko skupljao markice sa slatkisa u album pa ti stigne pun karton slatkisa iz fabrike,totalno se raspametis ko klinac.Srecna vremena.

Evo kako su nas i neki drugi videli

 

http://www.youtube.com/watch?v=5B6eBAuhvEY

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da tema ide u željenom pravcu. Ovom prilikom pozdravljam kolege Sondeka i Ringeraju, koji su pri otvaranju teme nastupili krajnje oÅ¡tro i neprijateljski, a sada su uzeli uÄešće u temi na naÄin koji sam oÄekivao od svih. Samo joÅ¡ MiloÅ¡a da vratimo na pravi put. 

 

Ima dosta lepih stvari o bivšoj Jugi, a da to ne zadire u politiku, molio bih sve inspirisane ovom temom da daju svoj doprinos u skladu sa ''zakonom''.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Juga je bila tamnica naroda gde su Srbi morali da uÄe, Äitaju, rade, idu na godiÅ¡nje odmore i u pozoriÅ¡ta, daju žmigavce i nosaju Ä‘ubre do kante. StraÅ¡no   :heat

 

Najbolji post do sada! (DoduÅ¡e, i crveni kiosk deluje zanimljivo, ali to jer je vreme doruÄku...)

Link to comment
Share on other sites

Odlican video.Nas Jadran,kako to nostalgicno zvuci.Nije lose u Grckoj ali miris borovine je nezamenjiv setih se letovanja sa 7 godina od onda mi je u nosu-21dan ceo razred  sa uciteljicom,naucili skoro svi da plivamo.Bio sam ovog leta nakon 23 godine u Dubrovniku,ah taj Stradun-na 3 metra cujes 5 jezika.Pripremio sam decu da ce videti najlepsi grad na Mediteranu,ostadose fascinirani.Jel jos neko skupljao markice sa slatkisa u album pa ti stigne pun karton slatkisa iz fabrike,totalno se raspametis ko klinac.Srecna vremena.

Evo kako su nas i neki drugi videli

 

http://www.youtube.com/watch?v=5B6eBAuhvEY

Kandit. Pa dok se skupe svi brojevi, mora da se pojede i ona za kuvanje... Uh što je to bilo „teško“... ;)

A brojevi se seku rukom i lepe KarboFix-om...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...