Jump to content


Grupna nabavka šperplo�e


Simon1

Recommended Posts

Pravio bi postolja za hi-fi policu od sperploce. Trenutno su mi na polici staklena postolja debljine 6mm a na jednom  delu police gde stoji cd plejer stavio sam za probu postolje od sperploce.Zvuk je mnogo bolji pa sam resio da sve nivoe na polici zamenim i stavim kvalitetnu sperplocu.Zainteresovao sam se malo oko tavih postolja i citao malo po forumima iskustva drugih i odlucio sam da sperploca bude od breze i debljine 18mm.Takvu sam nasao u Beogradu u firmi DRVOPROMET-KULA.Sperploca se prodaje u tablama od 2500mm x 1250mm i cena jedne table je 9.435,00 dinara za A kvalitet(prva klasa) a secenje table po meri je besplatno ali mora da se kupi cela tabla.E tu je sada razlog pisanja ovog mog posta.Meni je cela tabla nepotrebna a ona je 3,125m2 a meni je potrebno samo 0,84m2 a to su cetiri postolja dimenzija 480mmx350mm.Od ostatka table sigurno moze jos jedan komplet postolja da se napravi a mozda cak i dva.Ako ima zainteresovanih clanova da unaprede svoju HI-FI policu na ovaj nacin odnosno da unaprede zvuk svog sistema mozemo da podelimo troskove kupovine cele table.Mene interesuju samo ovih 0,84m2 sve ostalo ostaje za drugog a troskove delimo na pola.Nadam se da sam post stavio u deo foruma gde treba.Verujem da ce se naci istomisljenik po pitanju unapredjenja sistema na ovaj nacin.Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...