Jump to content


Sanyo TP-1020UM


2for

Recommended Posts

@patason

 

NiÅ¡ta ti nisi shvatio (a verovatno retko Å¡ta i proÄitao od mojih postova u ovoj temi). Mrzi me da ti objaÅ¡njavam, verovatno ćeÅ¡ joÅ¡ pogreÅ¡nije protumaÄiti svaku moju reÄ pa je to unapred besmislen posao.

 

Vidim da sve ode u totalno pogreÅ¡nom smeru, sad već imamo i nekakvo izjaÅ¡njavanje "za i protiv poklopca"  Å¡to mi svakako nije bila namera. Možda pomogne ponavljanje poente mog javljanja na ovu temu:

dakle, poenta: ako gramofon ima poklopac - OK (ja ga ionako ubrzo skinem), ako nema sigurno ga neću nabavljati, mislim da je te pare pametnije dati za 1-2-3 ... vinila.

...

Ovo je samo moj stav ... bolje odgovorite na pitanja pokretaÄa teme.  

A koliko  sam shvatio Äovek je pitao gde da nabavi poklopac za ovaj Sanyo (i mislio sam da će prethodni boldovan tekst biti shvaćen kao neka vrsta odgovora na ovo pitanje). Jednostavno, meni je on lep i ovako pa bih pre iskoristio isto vreme, novac ... za nabavku neke ploÄe. 

Nadam se da su sad svi razumeli na pravi naÄin.

 

Btw svojevremeno je ovde bilo nekih fotki Thorensa 160B sa Grace 707 za koji je stoN_Cold pravio headshell a imao je "prekrivaÄ" napravljen od pleksiglasa na fazon ovog Kuzminog. Taj gramofon (sa ruÄkom, "prekrivalom", shell-om ...)  mi se vizuelno baÅ¡ svideo.

 

:cheers

 

sve sam ja shvatio i nikad ne odgovaram na nesto sto nisam citao.

a drago mi je da si i ti shvatio sta je problem u tvojim prethodnim postovima i sada  zvucis mnogo bolje!

 

:wave2:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@patason

 

Verovatno ćeš opet pogrešno shvatiti ali ja ti tu ne mogu pomoći.

Samim tim Å¡to si video problem (?!?) u mojim postovima (a ne nekim drugim koji tek tako, u jednom redu, bez ikakvog argumenta jednostavno popljuju neÄije miÅ¡ljenje - o poÅ¡tovanju tuÄ‘eg razmiÅ¡ljanja (ma kakvo ono bilo!) ovde nema ni primisli a ne reÄi), samo si dokazao da niÅ¡ta nisi shvatio.

Tako je kako je i tu pomoći oÄigledno nema.

 

Prekidam ovu patkometriju jer ne želim da uÄestvujem (a kamoli dajem povod za istu) u tako neÄemu, sve me to neodoljivo podseća na sve popularnije napredne srpske navike a-la Farma ili kakva, daleko bilo, "politiÄka panel diskusija" sa sve uletanjem u reÄ suparniku, pljuvaÄinom istog bez obzira na razlog ...

Ako već nemate kakav konstruktivan odgovor za pokretaÄa teme (ja sam svoj dao) nemojte davati kojekakve "odgovore" na moje postove.

 

Hvala, toliko od mene, sad je stvarno i više nego dosta.

 

Uživajte!   :cheers

Link to comment
Share on other sites

@patason

 

Verovatno ćeš opet pogrešno shvatiti ali ja ti tu ne mogu pomoći.

Samim tim Å¡to si video problem (?!?) u mojim postovima (a ne nekim drugim koji tek tako, u jednom redu, bez ikakvog argumenta jednostavno popljuju neÄije miÅ¡ljenje - o poÅ¡tovanju tuÄ‘eg razmiÅ¡ljanja (ma kakvo ono bilo!) ovde nema ni primisli a ne reÄi), samo si dokazao da niÅ¡ta nisi shvatio.

Tako je kako je i tu pomoći oÄigledno nema.

 

Prekidam ovu patkometriju jer ne želim da uÄestvujem (a kamoli dajem povod za istu) u tako neÄemu, sve me to neodoljivo podseća na sve popularnije napredne srpske navike a-la Farma ili kakva, daleko bilo, "politiÄka panel diskusija" sa sve uletanjem u reÄ suparniku, pljuvaÄinom istog bez obzira na razlog ...

Ako već nemate kakav konstruktivan odgovor za pokretaÄa teme (ja sam svoj dao) nemojte davati kojekakve "odgovore" na moje postove.

 

Hvala, toliko od mene, sad je stvarno i više nego dosta.

 

Uživajte!   :cheers

 

 

shvatio sam,pomoci stvarno nema.

puno hvala na ogromnom,konstruktivnom doprinosu temi.

Link to comment
Share on other sites

Nisam. Poslao sam mejl onima iz MG Elektonika ali ne odgovaraju, mada na sajtu piÅ¡e da imaju igle za SHURE glave. Nema veze, polako, idemo redom. Poklopac je nabavljen, sada sledi igla ili eventualno ceo komplet sa glavom audio tehnika kako si me ti savetovao. Kako god, imam odliÄnu polaznu taÄku, ostalo će se lako srediti. 

Ova tema je ipak bila za sledeći naslov:  ZA ILI PROTIV POKLOPCA!  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...