Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Ne brini se Suki,tvoji su veci....a kazu i kvalitetniji :wave2

 

Pa ne znam... ipak su ovi razorne snage, sa Atomix drajverima... mogu da pokreću diskoteku i što je najvažnije imaju crvene led diode koje svetle u ritmu muzike. :wave2

 

 

Taman za tvoju sobu od 80 kvadrata.  :D

 

 

Da ne budu overkill? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pa koristio sam ebay kao reper ( uz sve disadvantages oko toga) i ogradio sam se sa +-30% prvenstveno zbog deka ( koji malo kome treba) i police (koju ce neko uzeti ako mu se uklapa a ako ne...)

Generalno mozda je to cena za jevropu. Ovde ne verujem da ce  se prodati za prosecnu godisnju platu. Ipak je to dosta para i ko ih ima kupice nesto novo i po izboru.

Link to comment
Share on other sites

Kako god pokušao sinoć da saberem, nisam mogao da pređem 2.000 evra...

 

Благо теби, Ја ни до те цифре ниÑам Ñтиг 'о.  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim. Za 400 € se kupuje dosta bolje pretpojaÄalo; ne možda po pitanju delova, nego po pitanju zvuka…

Takav isti tuner je drugar prošle godine kupio za 80 €, i to se razmišljao da li da dâ taj novac.

 

Ipak je ovo sve Vintage… 25+ godina…

Link to comment
Share on other sites

Pa koristio sam ebay kao reper ( uz sve disadvantages oko toga) i ogradio sam se sa +-30% prvenstveno zbog deka ( koji malo kome treba) i police (koju ce neko uzeti ako mu se uklapa a ako ne...)

Generalno mozda je to cena za jevropu. Ovde ne verujem da ce  se prodati za prosecnu godisnju platu. Ipak je to dosta para i ko ih ima kupice nesto novo i po izboru.

E Gdin. Siroma ko kupuje nove Dynaudio (1700e), Dynaudio Ocos Ultra Loudspeaker Cable (500e) i td a prima 300e platu, nema takvog.  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih, ali nije ni lepo pisati ovde da je covek izgubio kompas . Pre par meseci je u radnji kesirao Dynaudio i žice, i Sony nije kupio u "zarazno". Vrednost je tu negde , i nikakvi kompasi tu nisu izgubljeni. A da li ce prodati to od nas koji nismo kupci i ne zavisi. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...