Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Moze pitanje? Da li prijavljujete neispravne oglase... Npr kao onaj Å¡to je sredjivan u Photoshopu?

Cini mi se da ekipu sa kp boli ćošak za prevare na njihovom sajtu.

 

Prijavio sam bas taj cim sam ga video, i sklonjen je vrlo brzo. U opisu sam stavio nesto tipa "slike obradjivane, dovodjenje kupca u zabludu..."

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi se i po drugom odgovoru o kakvom liku je reÄ.Nije njega niko naljutio nego je arogantan do bola

 

Meni se pak Äini da je lik korektno naveo svoje uslove, pa kome odgovara nek' licitira.

 

Za par stvari koje sam prodavao a nisam imao mogućnosti da ih pakujem i Å¡aljem naveo sam samo liÄno preuzimanje. Naravno  da se javilo troje, Äetvoro ljudi sa pitanjem da li mogu da Å¡aljem, kada sam ih kulturno uputio na aukciju da ponovo proÄitaju uslove prodaje. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam Å¡ta se kaÄiÅ¡ sa mnom a nisi proÄitao Å¡ta je odgovorio na pitanje,koje se sada ne vidi jer je aukcija zavrÅ¡ena.Kakav je to odgovor da sam izmeri promer basova na slici.Ja i dalje mislim da je arogantan i bezobrazan

 

Edit infidel: ne citirati ceo prethodni post!

Link to comment
Share on other sites

Komentarisao sam samo za ono Å¡to se vidi na slici, nisam otvarao link... Ne kaÄim se ni sa kim, ne razumem Å¡to u poslednje vreme svi primaju svaki komentar kao atak na sebe...

 

NHF

Live long and prosper! 

:wave2

 

Edit infidel: ne citirati ceo prethodni post!

Link to comment
Share on other sites

Hajde da ne bude da stalno nešto pljujem.

 

Meni ove zvuÄne kutije izgledaju jaaaako kvalitetno napravljene. Ne znam kako zvuÄe, ni koliko koÅ¡taju, al' su mi se oÄi zacaklele kada sam video kako izgledaju iznutra. Disclaimer: ne znam prodavca i nemam nikakav interes u ovome. Želim mu sve najbolje :wave2

 

post-30542-0-17093000-1391426464_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...