Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Лик има углавном минт уређаје или звучнике. Ðапише тачно о чему Ñе ради и да ли има неких оштећења.

Ð…3.4 код Ð½Ð°Ñ Ñ˜Ðµ 6000е у радњи нов. Прошли пар у минт Ñтању, продат је јефтиније. Иначе, звучници вреде Ñвоју цену.

Link to comment
Share on other sites

Траже те кутије приÑтојно појачало Ñа доÑта резерве. Њихов Ð¼Ð°ÐºÑ (не пик) је 270 вати на 4 охм.

Link to comment
Share on other sites

Ðко је ово Ñтварно... http://www.kalaydo.de//kleinanzeigen/heimkinosysteme/dynaudio-contour-s-34-high-end/a/65255756/

 

Treba voditi raÄuna...ima tu svega. Na samom sajtu (da li baÅ¡ na tom ili nekom sliÄnom) sam proÄitao upozorenje da je izreka ''to good to be truth'' kod proizvoda koji su oglaÅ¡eni za cenu koja je znaÄajno niža od uobiÄajene, najÄešće istina. Administrator sajta upozorava na moguće prevare. Pojedini sajtovi imaju opciju ''sold'' gde se vide oglasi koji su istekli. Tako sam provalio da se ovaj oglas: http://www.quoka.de/hifi-audio-tv-video-foto/boxen-lautsprecher-kopfhoerer/c7265a144544420/sonus-faber-auditor-m.htmlpojavljuje na viÅ¡e sajtova u poslednjih godinu dana???!!! 

LiÄno sam slao e-mail na nekoliko oglasa koji su me zanimali, ali sam dobio odgovor samo na jedan. Moj ortak iz NemaÄke je na par ''ekstra povoljnih'' oglasa pokuÅ¡ao da pozove telefon ali se niko nije javljao...

E sad, ako je istinit oglas, vredi se potruditi oko kupovine, prevoza, papirologije.

Ljudi koji imaju iskustva su mi preporuÄili da izbegavam bilo koju vrstu plaćanja sem prilikom prijema robe.

ukoliko uspem da pazarim nešto preneću iskustvo.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, da se radi o prevari! Pa ko jos, prodaje zv. kutije od 6k eura za 1k eura, i to jos u mint stanju. U svetu je sajber kriminal u porastu. U to sam se, nazalost, i sam uverio! Odradili me profesionalci samo tako. Da ne sirim pricu, samo ukratko.

 

Napravili lazni sajt za oglase, sajt za distribuciju, racune. Nikad mi nije, stiglo pojacalo. Zato, pamet u glavu, ja od sad, samo roba u ruke, proba da li je ispravno pa na kraju lova. Hebi ga, svaka skola se placa.

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Malo pre mi Äovek odgovorio na mail. Oglas postavljen u NemaÄkoj. Stiže mi mail na loÅ¡em NemaÄkom malo Äudne sadržine, Äovek tvrdi da radi u UK u bolnici, Å¡alje mob i e-mail adresu, predlaže komunikaciju na engleskom. 

Malo sam izguglovao, identiÄan mail, Äovek sa istim imenom je poslao i za prodaju harfe, ali ga je Äovek provalio.... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...