Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Ringe, a da ti to u dogovoru sa prodavcem prvo nakacis na svoj sistem? Mozda ti se uopste ne svidi iako dobro radi.

Normalno, kad supruga nije tu, da vas ne pobije obojicu cim vas vidi na vratima sa panelima :ph34r: .

Naravno da bih gledao da ih prvo isprobam, ali s obzirom da znam da tu ne bi mogli da ostanu ne pada mi na pamet da cimam i Stevu i sebe za džaba.

 

@Infidel

 

Kao Å¡to reÄe Wazzuu, ovo je custome made pre-Kricket model, naravno da ima bass u osnovi, samo Å¡to je moje razmiÅ¡ljanje bilo viÅ¡e na temu da li ima dovoljno basa za veliku prostoriju kao Å¡to je moja.

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko poslovao sa Mikijem sa KP? Ima veliki broj televizora po povoljnijim cenama, pa me zanima da li je neko imao iskustva sa njim?

Najvise me interesuje kako se ostvaruje eventualna garancija.

 

Konkretan model koji mene zanima je 230€ jeftiniji nego u Tehno i ostalim manijama po gradu.

 

Njegov izlog: http://mikitelevizoribeograd.kpizlog.rs/

 

Svakako cu ga pozvati za detalje ali sam hteo da cujem i vasa iskustva ako ih je bilo...

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja razmisljao. Doduse, nikad nisam cuo elektrostatike ali iz citanja se ponesto i shvati vremenom. Ovo je dobar primer jer u pitanju je skroz razlicita izvedba zvucnika u osnovu na klasicne pa paznja treba biti multiplicirana, cak i ja, koji sam uvek sve kupovao bez prethodnog slusanja i na rizik, ovde to ne bih smeo.

Mislim i da bi Steva, kad bi mogao da saceka, izvukao dosta vise za ove zvucnike, tj. blize realnoj vrednosti, ali jbg stvar je izgleda hitna. U svakom slucaju, odlicna prilika ko ima uslove (prostorne) i voli i poznaje takav zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Prodaje ih on dosta dugo, ali mi se sve cini da mu se ne rastaje sa njima :)... Ja sam mu na nevidjeno nudio vise para nego sto sada trazi, nije ih dao :) Onda sam pre neki dan otisao da ih cujem, poneo novce koje je trazio tada, i zaista lepo rade, nema tu nista sad kriticno toliko pa da se ne uzima bez slusanja (ako je generalan pristup vec takav). Srednji i visoki odlicni, separacija instr. odlicna, stage odlican, sve lepo i cisto, poravnato, jako dinamicno.... Jedino taj bas koji nije po mom ukusu, ali to je individualno, ja se rukovodim skroz necim drugim....

 

Nadam se da ce ih neko odavde uzeti, ima tu kandidata koji traze nove kutije za mnogo vece novce... Mislim da bi trebalo da odu kod steve, koji je super momak btw

Link to comment
Share on other sites

Pa Vi izvolte  komentarisite i dalje. :blah Salim se. :cheers I ne treba da idu u bescenje. Dosta vise da se preprodavci i lelemudi nazovi gurui fatiraju lovom od nase muke. Podrzavam cene u ovakvim slucajevima. Ako EU djubrista  ( samo za poznavaoce... konje i budale, ....nedirnuti, u odlicnom stanju, ...), dostizu cene koje su plasirane na oglasima ovi Soltanusi treba da budu jos skuplji. A za zenidbu i udadbu ima vremena. Prvo nek zavrsi sistem, da ne mora da laze zenu.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko poslovao sa Mikijem sa KP? Ima veliki broj televizora po povoljnijim cenama, pa me zanima da li je neko imao iskustva sa njim?

Najvise me interesuje kako se ostvaruje eventualna garancija.

 

Konkretan model koji mene zanima je 230€ jeftiniji nego u Tehno i ostalim manijama po gradu.

 

Njegov izlog: http://mikitelevizoribeograd.kpizlog.rs/

 

Svakako cu ga pozvati za detalje ali sam hteo da cujem i vasa iskustva ako ih je bilo...

 Nisam sa Mikijem, ali jesam sa Äovekom sa kojim Miki zajedno radi. Nije Å ilja, ali se zove Vladan, i oglasi su im isti. Od mene ogromna preporuka, vrlo sam zadovoljan celom akcijom.

Link to comment
Share on other sites

to je vec bili covek ima pun magazin vintage uredjaja.

 

Ма какви црни уређаји, оглаÑи Ñу Ñамо делови које извадио из уређаја ( читај крш и лом ).

Link to comment
Share on other sites

Ма какви црни уређаји, оглаÑи Ñу Ñамо делови које извадио из уређаја ( читај крш и лом ).

ne bih se slozio sa tobom verovatno ne pricamo o istom coveku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...