Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Bre, Kursume, imas dovoljno godina da si upoznat sa politikom i diplomatijom. Tu se, bez obzira na konkretan povod (u ovom slucaju tvoj post), ne saopstava uvek svoj stav samo izvoru nego i svima ostalima.

Nisam se fokusirao na tvoj komentar i link ka oglasu nego uopste. Ti si tu kolateralna steta :)

 

Ма пуÑти га...........................   :cry:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja mislio nista lose, nego malo-malo i zapodene se slicna rasprava. Ne branim ja nikog niti drzim stranu ali malo je bzv. raspredati pricu na taj nacin jer je k/p preplavljen uredjajima koji se nabavljaju na slican nacin. Ovaj slucaj nije izuzetak a nesto vredi onoliko koliko neko hoce da plati za to. Koliko vredi ovaj magnetofon, reci ce publika...

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da drzim stranu prodavcu tj. kupcu vec da ukazem da je malo bzv. govoriti na taj nacin jer je K/P preplavljen uredjajima nabavljenih po slicnom principu. Koliko nesto stvarno vredi, pokaze publika. Pojasnicu ti Milose ovih dana uz pivo u UK Palilula uz jedan cd koji sam ti pripremio... :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako ste pogledali  KP i cene svih aparata u svim kategorijama neÅ¡to se Äudno deÅ¡ava jer je  sve poskupelo! what happened??

 

Вероватно је поÑкупела претплата за КП оглаÑе    :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...