Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Imam ja tu strujnu letvu, a i pomenuti Lapp kabl, ali nisu meÄ‘usobno povezani, tako da svako radi svoj posao na predviÄ‘eni naÄin, znaÄi dobro.E, sad, u meÄ‘usobnoj kombinaciji je ta letva verovatno best buy na domaćem tržiÅ¡tu(za taj novac, naravno), jer je stvarno viÅ¡e nego povoljna kombinacija. Mada mislim da može i jeftinije da se naÄ‘e isti komplet. -_-

Link to comment
Share on other sites

Odlicno,znaci da pazarim u dogledno vreme,napravicu vec neku kombinaciju.Ova switch sa Zikinog linka mi je ok.Thx.

Kada, već, ponavljamo ovaj razgovor, istine radi, priznajući svoje pogreÅ¡no zakljuÄivanje, da naglasim da bih, sada, potvrdio nevericu uÄesnika u tim razgovorima (iako onda baÅ¡ i nisam) i da, danas, ne bih ponovo kupio (kao Å¡to i nisam) model sa prekidaÄem. Jeste izdržljiv i dobar ali ne toliko koliko sam ga ja (zlo)upotrebljavao te je pokazao svoju nestaÅ¡nu narav u dva ili tri sluÄaja. NiÅ¡ta straÅ¡no i (za mene) Äujno tokom upotrebe (kada ispravno ukljuÄi) ali je bilo dva ili tri sluÄaja kada nije baÅ¡ sasvim ispravno otiÅ¡ao u ukljuÄeno stanje. To je bilo samo prolazna pojava ali (i) zbog nje sam u sledećem sluÄaju odluÄio za kupovinu bez prekidaÄa. Toliko za dopunu.

Link to comment
Share on other sites

^Updateâ‚: Hvala Vam Å¡to ste me „naterali“ svojim pitanjem da se podvuÄem pod sto i sredim cable-ove (pa i „letvu“) Å¡to je bilo na spisku za spremanje već (toliko) dugo. Vredelo je. ;) Istina, zbog Äinjenice Å¡to sam zaboravio da ukljuÄim i napajanje za ESL-ove poduže sam tražio gremlin-a jer (i dalje) dugo drže nabijenost ali polako gube na zvuku te... Tako je ceo system „pretreÅ¡en“ i sve dok se nisam setio Å¡ta nije ukljuÄeno nisam bio dobre volje. Trpeo je i ruÄak i raspoloženje. Sada je sve na mestu...

Link to comment
Share on other sites

Paznja !! Danas sam zvao coveka koji prodaje Audio Research SP- 8 Mk II , a fotka je je od SP - 6 ??? Nazovem ga na telefon posto nece da odgovara tamo na poruke , pitam ga da li su fotke original , kaze jesu .Na to ga pita, zasto je postavio da prodaje SP 8 Mk II , a fotka je SP 6 , a on ne zna sta da kaze , pa ne znam , pa drug mi je postavio , a nema jos ni jednu ocenu , pitam ga da to nije neka prevara , na cega mi je spustio slusalicu !!!!

Link to comment
Share on other sites

Kralj je kupio magnetofon na Limundo-u pre 10 dana za 8500 dinara, sad ga na KP prodaje za 250€.

http://www.kupujemprodajem.com/Fostex-a-2-16909254-oglas.htm?filter_id=153

http://static.limundoslike.com/originalslika_EXTRA-MAGNETOFON-TRAKAS-FOSTEX-A-2-ZA-10-DINARA-63251107.jpg

post-30309-0-42536500-1415636905_thumb.j

p.s. Äak se nije potrudio ni nove fotografije da napravi, nego iste one sa Limundo-a stavio.

Link to comment
Share on other sites

Kralj je kupio magnetofon na Limundo-u pre 10 dana za 8500 dinara, sad ga na KP prodaje za 250€.

http://www.kupujemprodajem.com/Fostex-a-2-16909254-oglas.htm?filter_id=153

http://static.limundoslike.com/originalslika_EXTRA-MAGNETOFON-TRAKAS-FOSTEX-A-2-ZA-10-DINARA-63251107.jpg

attachicon.gif2014-11-10-17-25-03-1.jpg

p.s. Äak se nije potrudio ni nove fotografije da napravi, nego iste one sa Limundo-a stavio.

Ko pre devojci... Sta je tu lose,Milose? Kupio ga je i ima pravo i da ga preproda,mogao je i da bude macka u dzaku,pa da mu propadne 8500,00 dinara,zar ne? Da li bi drugacije bilo da ga je kupio u subotu na B.Potoku a da ga niko nije video? Trgovina je to,prijatelju...

Link to comment
Share on other sites

Pa Å¡ta? To nije zabranjeno a kralj je onaj koji kupi po toj ceni.

Ne vidim nikakvu svrhu većine komentara u ovoj temi. Bar bi Älanovi ovog foruma trebali biti bar toliko hajfaj potkovani da znaju da koriste google i da imaju predstavu koliko sta vredi, a kad nisu sigurni onda lepo pitaju. Ovako, Äemu uopÅ¡te služi ova tema? Ismevanju sa visine i bezbedne razdaljine?

Link to comment
Share on other sites

Pa malo mnogo druže. Video sam ja devojku još dok je licitacija trajala, ali nije bilo vredno truda. Njemu je realna cena to što je plaćeno na Limundu.

A Å¡to se prava tiÄe, ja mu ne osporavam, kao Å¡to i ja imam pravo da komentariÅ¡em cenu, oglas, predmet koji je oglaÅ¡en i ostalo.

p.s. odgovor je bio namenjen Gox-u, Trotter se ubaci između. Ali svejedno, isti bi bio.

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja mislio, davno, kad je tema otvorena. Posle je sve to otislo u drugom pravcu za koji ne vidim svrhu.

Ako je cilj teme da se pokaze zanimljiv oglas i uredjaj koji bi mogao biti interesantan za kupovinu ili bar debatu o istom, onda ok.

Ako je cilj upozorenje, postoji tema o preprodavcima.

Link to comment
Share on other sites

Tema o preprodavcima je Äini mi se viÅ¡e namenjena situacijama gde je neko prevaren od odreÄ‘enog preprodavca ili pak ima dobro iskustvo sa nekim, pa ga preporuÄi. Ja ovog Äoveka niti znam niti mogu da ga komentariÅ¡em. Komentarisao sam oglas i nekoliko Äinjenica vezanih za isti. I tvrdim da imam pravo na to. Niti sam ga diksvalifikovao kao prodavca, niti izrekao kakvu uvredu.

Link to comment
Share on other sites

Bre, Kursume, imas dovoljno godina da si upoznat sa politikom i diplomatijom. Tu se, bez obzira na konkretan povod (u ovom slucaju tvoj post), ne saopstava uvek svoj stav samo izvoru nego i svima ostalima.

Nisam se fokusirao na tvoj komentar i link ka oglasu nego uopste. Ti si tu kolateralna steta :)

Link to comment
Share on other sites

E to/eto je poenta!

Cijena Å¡nicle pravi zazubice,

Eto šta je loše, moj Miloše!

Jbt-e opet me krenulo! :D

Kriza bre i kako Boki Toki Voki na nekoj temi nedavno reÄe... parafraziraću... nova socijalna inteligencija vaspostavljena igrama gladi iskljuÄivo i samo zahvaljujući instiktu za preživljavanjem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...