Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Kad mi jos siroma ukazao na cenu Yarbo kablova kod njega i preko neta razlika je bila visestruka.

 

Ne znam da li si (ste, kako god) imao priliku da poslusas Yarbo "pure silver" IC kablove, (konkretno SP-1203PS model je u pitanju) ali meni posle direktnog poredjenja sa njima odlete (skuplje placen) Kimber Hero iz sistema samo tako   ;)

 

Inace, prilikom citanja izjava poput ove citirane, namece mi se vrlo prosto i logicno pitanje... moze li se po TOJ ceni na koju je siroma ukazao, kupiti taj kabl na metar-dva, negde u Srbiji?

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

 

 

Inace, prilikom citanja izjava poput ove citirane, namece mi se vrlo prosto i logicno pitanje... moze li se po TOJ ceni na koju je siroma ukazao, kupiti taj kabl na metar-dva, negde u Srbiji?

 

Pozz

Sta danas u vreme globalnog trzista znaci kupiti ovde  u Srbiji?!

Otvoris Aliexpress, uplatis Pejpalom kolko bi ovde platio  METAR I PO kabla  i stigne ti 100 metara kabla na noge. Sacekas 15 dana doduse.

Metar i po i sto meteri. Ima li dovoljno razloga za porucivanje?

Naravno ako volite da vas Majstor odere, izvolite.

Link to comment
Share on other sites

Mozes li naci (i postaviti ovde) neki koristan link gde bih mogao za Yarbo kabl (konkretan model) o kom sam ja ovde pisao da vidim taj cenovni odnos 100 : 1,5? 

 

Nemoj shvatiti ovo kao bilo kakvu provokaciju (jer nije), vise je znatizelja u pitanju, pogotovo sa aspekta prave vrednosti gore pomenutog Kimber kabla, kada ga je takav neki  Yarbo usio i uzduz i popreko u svakom pogledu. 

 

Pozz 

Link to comment
Share on other sites

Pazi kad sam zaista zbunjen cenama na ovom sajtu...

 

Nikako mi recimo nije jasno da se, s jedne strane cena od 23,38 USD odnosi na ceo kotur od 100m, a odmah ispod, od istog proizvodjaca naletis na isto tako silver audio kablove, samo terminisane (jedan silver plated, jedan pure silver), po cenama od 216,16, tj 402,48 USD po komadu. 

 

http://www.aliexpress.com/item/Yarbo-fp-123s-17b-audio-signal-wire-silver-plated-1-meters/1149344194.html

 

http://www.aliexpress.com/item/Yarbo-psc-v909r-f-pure-silver-audio-cable-1-meters-1-5-meters-3-meters/1477920838.html

 

Lako je moguce da ja negde masim poentu ili nesto previdjam, ali mi zaista nije jasno u cemu je caka sa ovim cenama, i otkud tolika razlika u ceni po duznom metru kabla.

Link to comment
Share on other sites

RaÄunaj i 37$ za transport, + kad se nakaÄi carina i PDV, i Äekanje. Mislim, opet se isplati, ali samo ako se udruži viÅ¡e zainteresovanih, ali je za solo igraÄa maltretman i neotreban troÅ¡ak za preostalih 98 metara.

 

attachicon.gifKabl.jpg

Nesto si pobrkao

post-10168-0-44048100-1397239209_thumb.j

Sa transportom manje  od pola Evra metar

Link to comment
Share on other sites

Ima tu jos jedan (meni) interesantan detalj...

 

Dole, pri dnu, pod Packaging Details, pise da je ukupna tezina paketa oko 2 kg (4.41 lbs)

 

100 m kabla debljine 8.5 mm, sa koturom, upakovano... naravno po ceni od 23,38/piece... i tesko ukupno 2 kg... meni tu stvarno nesto ne stima. 

 

post-20021-0-56421700-1397240349_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ðемају баш Ñви вешања и центраторе, ал' раде перфектно. Како тек раде кад Ñу нови?

https://www.kupujemprodajem.com/dynaudio-22w7506-2a-11986257-oglas.htm?filter_id=127

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...