Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

ajd' sad lepo pazarite nešto kod Mikija

2 sati ranije, RingeRaja said:

Miroslav aka bec je poznavalac i ljubitelj svega što ima prefiks umetnički, ali i ultra profi trgovac koji živi od toga. 

Ne bih baš ništa bolje ni sam mogao prokomentarišem,osim da iz svakog razgovora sa Mikijem čovek izađe bogatiji njegovim izuzetnim poznavanjem materije.Čovek je živa enciklopedija.

...ajd' sad lepo nađite sebi nesto iz njegovog izloga.Mene ste upravo lepo podsetili,pa nađoh.

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Afera-Canton-Woofer-AS-10-Uspesno-modifikujem-Canton-AS-10-50673455-oglas.htm?filter_id=140652247

Jedan od onih WTF oglasa ali trenutno sa prepravljenim tekstom. U originalnom tekstu koji je danas bio u oglasu je pisalo sledece:

"Nemojte me pitati dali sam radio ovaj  zahvat na membrani. Ja servisiram folije ribona i za mene je ovo NEPRIHVATLJIVO !" :blink:

Dakle nick je " ! Ovlašćeni Canton Servis" i ne bavi se popravkom zvucnika vec samo servisiranjem folije ribona, a postavio je oglas da "modifikuje" Canton bass drajver koji ima fabricki nedostatak, a taj nedostatak je cetvrtina membrane koju je neko ocigledno razvalio.

Sta je pesnik hteo da kaze?

Link to comment
Share on other sites

On 17/09/2017 at 1:21, Technicssss said:

https://www.kupujemprodajem.com/Afera-Canton-Woofer-AS-10-Uspesno-modifikujem-Canton-AS-10-50673455-oglas.htm?filter_id=140652247

Jedan od onih WTF oglasa ali trenutno sa prepravljenim tekstom. U originalnom tekstu koji je danas bio u oglasu je pisalo sledece:

"Nemojte me pitati dali sam radio ovaj  zahvat na membrani. Ja servisiram folije ribona i za mene je ovo NEPRIHVATLJIVO !" :blink:

Dakle nick je " ! Ovlašćeni Canton Servis" i ne bavi se popravkom zvucnika vec samo servisiranjem folije ribona, a postavio je oglas da "modifikuje" Canton bass drajver koji ima fabricki nedostatak, a taj nedostatak je cetvrtina membrane koju je neko ocigledno razvalio.

Sta je pesnik hteo da kaze?

Pa ako samo dobro shvatio, ovaj prodaje uslugu servisiranja zvučnika i membrana, a ne taj konkretan zvučnik sa slika. Njega je stavio kao ilustraciju upropaštenog zvučnika i nestručnog pokušaja popravke.

To što ne zna da se izrazi, i što bi dobio keca za slično izražavanje u sastavu iz srpskog jezika, i to u osnovnoj školi, jbg. Nije svako bio dobar učenik u školi. Jel?

:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...