Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

9 sati ranije, sondek said:

Nije preprodavac ako si na to mislio.

Da, to sam pomislio, ali sada je jasnije, hvala.

8 sati ranije, Ljuba said:

Znamo coveka licno, preporuka.

 

8 sati ranije, beast said:

Ja sam vlasnik pojačala od prvog dana. I nisam taj drugi Nenad.

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎22‎.‎6‎.‎2017‎. at 13:26, loshmy said:

Za sladokusce...Capture.thumb.PNG.642e54fe6bb9f9effac288773003de23.PNG

ako ima ovde takvih sladokusaca imam jednu gajbu takvih ploča na poklon.Dobio od jednog klijenta koji mi je jos prosle godine obećao 50-tak ploča.Kad ono narodnjaci 90% od Tozovca do Čorbast pasulj volem.Stanje lose,orala neka toska...Omoti su super...pa ako neko otvara kafanu na selu ubilo se za "umetničko" dekorisanje.Uslov da se uzme sve i plati kurir.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

navali narode, sve top i ultra-mega-giga em vrhunsko :)

http://www.kupujemprodajem.com/TOP-Gramofoni-Br-1-u-Srbiji-48436786-oglas.htm?filter_id=132

pazi tekst:

"KAKO SVE DRUGO. . . . . IZGLEDA MNOGO SMESNO I JADNO NASPRAM OVAKVIH SPRAVA ! ! !  
NAJBOLJI GRAMOFONI U SRBIJI NA OGLASIMA ! ! ULTRA RETKI MODELI I TOP STANJA ! ! !  
VRHUNSKE MASINE - TESKA ARTILJERIJA !  Reloop, Gemini, Audio Technika (Daymond Serie)
Nista plastika. . . samo metal ! ! 10-13,5 kg ! Sa ili bez glava po zelji kupca. TOP radna stanja. Garancija se PODRAZUMEVA po dogovoru. Samo TEL POZIV i KESH. . . .  
Nikakve zamene niti kombinacije, ni SMS ili KP porukice.  
Saljem za podrucje Srbije Post Expresom uz prethodnu uplatu avansa od 50%. Poseduju original ambalaze ali ne odgovaram za bilo kakva ostecenja u transportu niti za troskove, kupac sam odgovornost preuzima na sebe ako ih vec licno ne uzima"

baš SVE drugo? :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, safet said:

baš lepo ! veoma sam lepo i iskreno iznenadjen da si lepo prošao što si kupio 15 uredjaja  i napunio sve sobe u kući. uživaj u muzici...

Covek je clan na KP-u od januara 2012.Stvarno mislis da za 5 godina nisam mogao da sa njim 10-15 trgujem  ???

Kupovao sam od njega,slusao pa vracao i doplacivao za skuplje.U pitanju su bili  uredjaji u cenovnom rangu od 20-200 eura. Da dodam jos da i moja kcerka voli hi fi,da i ona ima svoj sistem.

Trgovali smo i za nosace zvuka.

Zasto se ja tebi pravdam ? Zasto mislis da lazem ?

Link to comment
Share on other sites

Obicno kupci nisu toliko usmereni na jednog prodavca :).

Ali s obzirom na "veliku" udaljenost izmedju Zrenjanina i Kikinde ovakva trgovina u stvari deluje prirodno :).

Inace sa gospodinom nisam saradjivao, meni interesantni su se nekako grupisali u NS...

Link to comment
Share on other sites

Većina poznatih preprodavaca sa KP prodaje uglavnom "budžene" ili nešto stručnije popravljane uređaje, znam dosta primera iz prve ruke, tako da... 

Pojave se i dobri komadi, ali glavna trgovina raritetnim komponentama koje su u dobrom stanju i sa istorijom korišćenja odvija se u krugu ljudi koji se poznaju, bez objavljivanja oglasa. 

Ne kažem da je na KP sve krš (i sam sam kupio DVD Denon od poznatog trgovca, nije bio otvarsn nikad), ali je mačka u džaku, jer to su pre svega trgovci, pa tek onda zaljubljenici u HiFi. Kupuju "na kilo", zalomi se tu i ono što je dobro, ali ili ostave to sebi ili mu udare dobru cenu. A neki put ni sami ne znaju stanje, pa oglase onako kako im kaže vlasnik.

Suma sumarum, danas kupovati polovno od onoga u koga nemaš jako mnogo poverenja je veliki rizik.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...