Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

38 minuta ranije, Bokkie said:

Kad smo već kod kaseta, kakvo je ovo OEM pakovanje?

Та касета је изгледа тежак крш, нека цењени продавац покаже шта има у кутији.

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, stoN_Cold said:

Та касета је изгледа тежак крш, нека цењени продавац покаже шта има у кутији.

pa i kinder jaje ne otvaraju u kiosku da se vidi koja je igračka :D

Link to comment
Share on other sites

da!!  imam kantu od kompa sa kojom sam se združio ako me shvataš ! imam 53 god.  i vozio sam kawasaki iz 1989 godine , i telefon na žicu i tako to....ne ulažem u tehniku iz 22 veka jer me već i ovo nervira . telefon mi je Nokia C-03 a nemam ni viber ni biber pa se ne nerviram ako mi stigne i bilo kakva mms mts ili plm -bmbp špruka. sve u svenu sam zadovoljan životom i drugarima. srdačan pozdrav iz subotice

Link to comment
Share on other sites

Safete nemoj da se plašiš nove tehnologije. Otkud ti to da se menja tač skrin svake dve nedelje. Moj veseli Huawei svaki čas skokne sam do kujne niz stepenice (doduše u silikonskom omotu) i ne fali mu ništa ... Nabaci bar win 7 na komp ... 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio od njega risiver i projektor u poslednja 2-3 meseca, nisam ga licno upoznao posto putuje stalno (i od preko dovlaci robu koliko sam skapirao) ali sam jednom bio do njegove kuce u Mladenovcu, a drugi put mi je samo poslao uredjaj.

Kupio sam Marantz SR60006 i 1080p projektor Epson TWH-5200. 

Oba uredjaja rade besprekorno i nikakvih problema nisam nasao, a cini mi se da sam prosao dosta jeftinije nego sto bi kod nekog drugog i svakako cu kupiti opet nesto ako mi se ucini kao dobra prilika :)

Link to comment
Share on other sites

Ima dva ta vufera i b&w 805, može da se sklopi kul mali sub-sat sistem za 8000 eura :) 

Kontam da nema to ovde, nego negde neko prodaje tamo odakle donosi uređaje, pa ako neko zaintersovan naidje.. 

Fotografije nisu iz istog prostora kao ostatak stvari koje prodaje..

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Kenwood-ka-601-46899273-oglas.htm?filter_id=145742

 

Sa ovakvim pojacalom sam 1982 usao u hifi svet.Imao sam AR925 zvucnike ,gramofon Tehnics sl q 33 +Ortofon mc20 mk2.

Pojacalo sam kupio u Kragujevcu/ Gospodin Naradjic mislim da se prezivao/ pravljeno za americko trziste,imao je spolja auto trafo 22-110.

Pojacalo je bilo dobro ali ni tada nije imao ovako visoku cenu.Moj komsija je imao Pioneer sa9800 i normalno mnogo bolji od mog pojacala.

Kenwod je imao dobar intgralac i to model ka 907.

Ovaj model je lepo radio imao topao zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...