Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

On 9/19/2016 at 20:44, Milosav Grozni said:

I sta bi na kraju, proradi li Sbb.... Sta bi sa od strane moderacije zasticenim----------------- (upisite sami). Tolike nas izvarao i nikom nista. Pozdrav od mene (ukradeno pojacalo, zavrsilo kod Ringeta gomila delova, pare za daljinski, DVD HD storidz Mise Blama nemoguce za popraviti, a ja ga posle nekoliko dana cuo u njegovom stanu....), Tina ( skretnice za Tanoj gold monitor, a onda opljuvavanje istih), Zeljka (pojacalo),  Impulsa (kondenzatori), Milenceta ( Onkio unakazeni  risiver tek da se seti).... Koliko shvatam red poduzi. A on ko beli medved cuvaju ga samo tako.

http://www.kupujemprodajem.com/Maplin-100-Clone-amp-37975511-oglas.htm#mhs0-1475567701205

655c2c68cf952cbd05b9645952b50c61.png

 

...pa samo da priupitam @Milosav Grozni ima li kakav procenat na kontu delova:D:P

 

Link to comment
Share on other sites

Najpre da vam se zahvalim na besplatnom reklamiranju, malo da se raširi vest da prodajem amp, brže ću da ga prodam.

Što se tiče toga ko je kome i koliko, iako sam čuo i jednu i drugu stranu, ne bih da komentarišem. Jedino znam da sam ja ovo sve pošteno platio, kao što reće Grozni, a cifra za koju ga prodajem je solidno niža nego što su plaćeni suvi delovi, ruke da ne računam.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Spachek said:

http://www.kupujemprodajem.com/Maplin-100-Clone-amp-37975511-oglas.htm#mhs0-1475567701205

655c2c68cf952cbd05b9645952b50c61.png

 

...pa samo da priupitam @Milosav Grozni ima li kakav procenat na kontu delova:D:P

 

U cemu je problem kod tih DIY snagasa? Ocito da ima neki problema? Ljudi bace ne male pare, utuku solidne delove i spakuju u DIY kutiju, reko bi covek kako izgleda da to razbija kako svira, a onda za kratko vreme stignu u oglase i to za provereno manje pare nego sto je ulozeno!?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Lilyhammer said:

to je taj isti, lepo piše da je sniženo i fiksno u naredna 3 dana.

apropo "problema kod DIY snagaša" - previše si ti to generalizovao i pojednostavio, umeš ti i bolje ako hoćeš

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Lilyhammer said:

U cemu je problem kod tih DIY snagasa? Ocito da ima neki problema? Ljudi bace ne male pare, utuku solidne delove i spakuju u DIY kutiju, reko bi covek kako izgleda da to razbija kako svira, a onda za kratko vreme stignu u oglase i to za provereno manje pare nego sto je ulozeno!?

Nema problema, svira ovaj amp bolje nego 90% firmiranih u tom cenovnom razredu.

Prodajem ga jednostavno zato što hoću da skočim lestvicu više, a trenutno mi je na meti jedan lep kandidat za to, a, jelte, ne trebaju mi dva snagaša u kući. Nema tu nikakve misterije kolega, iako si od ovog oglasa iskonstruisao celu priču, a pojma nemaš o čemu se radi.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Woland said:

to je taj isti, lepo piše da je sniženo i fiksno u naredna 3 dana.

apropo "problema kod DIY snagaša" - previše si ti to generalizovao i pojednostavio, umeš ti i bolje ako hoćeš

Ok, evo bolje i konkretnije: Secam se onih nesretnih Hiraga "Hi-End" klase, koja su u rinfuzi bila visestruko skuplja nego li kao gotov finalni proizvod, npr. evo: http://www.kupujemprodajem.com/Hiraga-37458895-oglas.htm?filter_id=158 :wink: ..a ako je neko bas dobar u cenkanju islo bi to i ispod 100e. Cak su im i kucista sa klot hladnjacima kostala skoro koliko i one same:  http://www.kupujemprodajem.com/METALNA-KUTIJA-za-Hiragu-Zen-a-ALEP-a-37551896-oglas.htm?filter_id=158

Link to comment
Share on other sites

Hiraga jeste Hi-End klasa, naravno ako je urađena onako kako ju je tvorac zamislio, i ne vidim razlog za stavljanje navodnika i podj***** vlasnika DIY uređaja.Šta je čija računica, tiče se samo onoga ko je uložio pare u željene projekte, a usput, ne meri se svako zadovoljstvo i rezultat parama.

Link to comment
Share on other sites

Nema tu nikakog "p........a" nego samo iznosim cinjenice crno na belo! Mnogi su zbog te Hirage zaplakali za svojim zvucnicima! Zbog toga sto nesto nisu znali ili su nesto u konstrukciji prevideli, u svakom slucaju kutije su ispustile svoju napacenu dusu odnosno "beli dim"! A nisu se sirote puno ni mucile, kraj im je bio trenutan a za sta je direktno odgovorna Hiraga, odnosno vise njen DIY "strucnjak"!

Link to comment
Share on other sites

A zar ne mislis da je mozda u taj tvoj "krasni" sve otislo bas mozda zbog ovakvog recnika kojeg upraznjavas? Verujem da ti nisu po volji moji komentari i da ti nikako ne idu u prilog, ali moras  se suociti sa tim ovo je forum, ne moras se odmah ljutiti i posezati za vulgarnim izrazavanjem! Eto ja npr. ne libim se reci nesto ako je istina, mozda ces se ti naljutiti ali ce zato mnogo vise njih imati koristi od ovih mojih komentara, jer se nece preci kao ti, znaci uradio sam dobro delo! A i sto kazu pametni ljudi: A ko zelis reci istinu sigurno ces nekog uvrediti!

Link to comment
Share on other sites

Lily stas` nap`o, pa u svemu ima dve strane, uvek neko za neko protiv. Ako neko kupi neki vintidz, oma kazu ne valja matoro, nije tolko kostalo ni kad je bilo novo...ako kupis novo onda ti kazu skupo, unutra saka delova, platio si maglu, vodu...sta ti ja znam.

Ovi oglasi sto si naveo, nisu ti bas reprezentativni primerci, jab` recimo rado im`o nesto od onog DIY-a sto ga ima onaj cika sto mu niko ne zna lika, nekad malog stasa, a nekad gorostasa, cas sepa na levu, cas na desnu...

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, aaa zmaju! said:

Lily stas` nap`o, pa u svemu ima dve strane, uvek neko za neko protiv. Ako neko kupi neki vintidz, oma kazu ne valja matoro, nije tolko kostalo ni kad je bilo novo...ako kupis novo onda ti kazu skupo, unutra saka delova, platio si maglu, vodu...sta ti ja znam.

Ovi oglasi sto si naveo, nisu ti bas reprezentativni primerci, jab` recimo rado im`o nesto od onog DIY-a sto ga ima onaj cika sto mu niko ne zna lika, nekad malog stasa, a nekad gorostasa, cas sepa na levu, cas na desnu...

..pa eto..kupi ovaj snagas od @RingeRaje i obojica zadovoljni!? Bar znas sta kupujes, da je koristen samu u sobi gde nije pušeno i da je maženo i paženo i nikad popravljano!

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, RingeRaja said:

A ko si ti da ja tebi polažem račune o tome šta radim u životu????

Ne uobrazavam ja svoju velicinu, ali siguran sam u to da ti sledece pojacalo " dosta više kategorije kvalitativno " kako kazes, sigurno nece biti iz DIY izvedbe, a u to bih mogao i da se opkladim!

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Lilyhammer said:

..pa eto..kupi ovaj snagas od @RingeRaje i obojica zadovoljni!? Bar znas sta kupujes, da je koristen samu u sobi gde nije pušeno i da je mazeno i pazeno i nikad popravljano!

Aaa nije to taj clan, ovaj ima dva gramofona:D. Uostalome ja se zanosim da sam radim, ako me ne ubije struja:wacko:, pu, pu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...