Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

15 sati ranije, Vlajo said:

Ne čita One Hi Fi sajt :D

Ili čita pa APP ... :D

  Ne cita ali zove telefonom gde kazu da ne da ga nemaju po toj ceni nego ga nemaju uopste na stanju niti ce dobijati bilo sta od HRT-a.. Toliko :)

A kome treba HRT neka mi se javi na PP i dobice ga po ceni za koliko se dogovorimo. Ne zivim od ovoga tako da mi nije bitno uopste.. Cene sam stavio onako cisto da sotoje... Ako nekoga nesto interesuje neka se slobodno javi pa se dogovaramo za cenu. Necu da ujedam :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, idanijel said:

Cena je iz 2011g nemaju ga na stanju

Mala greška u koracima, HRT III je svetlo dana ugledao krajem 2014. godine, a taj cenovnik je verovatno postavljen 2011. kad je bio aktuelan HRT II i ostali, pa su ga 2015. samo apdejtovali za trojku sa cenom od 199 evrića.

Ko' velim, čisto da se zna :)

Link to comment
Share on other sites

Dakle ovaj dasa ne zna ni šta prodaje ali je odnekud uveren da mu sleduje 3.500 dindži...

http://www.kupujemprodajem.com/The-Beatles-A-hard-day-s-night-33078085-oglas.htm?filter_id=2043

oglas.jpg

Za 3.500 dinara dobijete omot ploče Hard day's night, prvu ploču crvenog i drugu ploču belog albuma. Lepa kolekcija. Pri tom je oglas u kategoriji vinili strani originalni, a i omot i obe ploče su licence....

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Koko Bil said:

Dakle ovaj dasa ne zna ni šta prodaje ali je odnekud uveren da mu sleduje 3.500 dindži...

http://www.kupujemprodajem.com/The-Beatles-A-hard-day-s-night-33078085-oglas.htm?filter_id=2043

oglas.jpg

Za 3.500 dinara dobijete omot ploče Hard day's night, prvu ploču crvenog i drugu ploču belog albuma. Lepa kolekcija. Pri tom je oglas u kategoriji vinili strani originalni, a i omot i obe ploče su licence....

 

Ja kontaktirao pre jedno mesec dana da pitam da mi objasni cenu :D Naravo nikakav konkretan odgovor, a mislim da jednostavno nisu u toku sa stvarnoscu.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, pecass said:

K'o film "Osmi putnik - audiophile cut", u svaki uređaj mu se naselio neki tuđin.:rolleyes: A vide li onaj behemot sa 845 cevkama pored šifonjera u ptičijem javoru sa ugrađenim Tannoy DC?:o

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, perodeformero said:

Imao sam 'vaki kaset deck pre jedno 37 godina, Superscope by Marantz, mada ovo kućište nije od pomenutog.

Pa nigde, doduše, to ni ne piše, preamp je Marantz 7C, prepun je Ebay ovakvih i sličnih kineskih pločica.

Link to comment
Share on other sites

36 minuta ranije, perodeformero said:

Nema ni potrebe da piše, jer je kućište užasno za potrebe preampa...najvećeg Kineza.Inače, čini mi se da je ovaj raspali kaset deck "marke" National

Realno, bolje da je zašrafio na neku dasku... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...