Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Auuu sunce ti krvavo, sagorevanje

http://www.kupujemprodajem.com/kalup-za-Tannoy-385-30573961-oglas.htm?filter_id=501146

EDIT INFIDEL: KOLIKO JE PUTA REČENO DA SE ZA OGLASE SA KP "KAČI" I SCREENSHOT??? Ovaj post i sledećih nekoliko više nemaju smisla.

kalup za Tannoy 385 (Korišćeno)

tmb-150x150-30573961_56c87dad20fea7-3529

+

Cena: 10,00 € - Fiksno

Viđeno: 4 puta

, kalup, ,koji je zagonetka, ,i ostace jos dugo , onaj koji je viseg rafinireta njemu ovo dolazi kao prirodno, i nije potrebno nikavo objasnjenje , ,, jer je istinito , a istini ne trebaju svedoci ona svedoci sama za sebe, ,

,, ,i dan danas englezi varaju ljude sa svojim proizvodima, ,u odnosu kada se pogledaju recimo Americka P

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

a97a5186eec4dc9369e82e9c97a6321a.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1.3.2016. at 18:33, generalna_skupstina said:

Kad se kaze za nekoga kako nema ukusa... Ako se to stavi na XY skalu, onda je ta osoba u centru, dakle, na nuli. 

E, a ovog gospodina iz Beocina saljem daleko u minus na gorepomenutoj skali. 

Zbogom pameti... 

http://www.kupujemprodajem.com/Modifikovan-primare-31-23012430-oglas.htm?filter_id=211272

Screen Shot 2016-03-01 at 06.23.12 по подне.png

Pa evo i komentara gospodina iz BEOCINA:

sto se tice ukusa nekom je kontejner za smece savrsenstvo bozije, naravno da je za nekog ova modifikacija budzotina za druge umetnicko delo.Ja volim kad ljudi daju i negativne komentare jer samo tako se moze nesto i poboljsati al nerazumem sta je pesnik time hteo reci.Ja sebi cesto postavljam pitanje dali ljudi koji konstantno negativisu sve moguce firme hifi sistema spadaju u onih 5% ljudi koji imaju ultra luxuzne sisteme i onda im je sve lose i skart ili su to ljudi koji nikad nisu ni imali prilike da cuju neki ozbiljan sistem pa ajd samo da se prica...bio bih zahvalan da mi neko odgovori na moje pitanje.A sto se tice zvuka ovog plejera tj. ove modifikacie za jedne je to dno dna a za druge je sam vrh sto je normalno u hi fi -u je sve stvar ukusa dok neko necuje nebi trebao da prica o tome...jos jedno pitanje kako niko nije prokomentarisao neku drugu gospodu koja ugradi duplo vise delova nego sto je to fabricki bilo, hahaha i kosta duplo vise od ovog mog ocito ljudi cene il vole prevare. Sto se tice hifi tuninga odgovorno tvrdim da nema hi end sistema u pravom smislu te reci a da nije radjen ozbiljan tuning, u srbiji ima gomilu ljudi koji rade tuning a kad dodjete kod njih vidite sistem od jedva 1000-2000eura, da neduzim svi fabrikati mogu da zvuce mnogo bolje nebitno od cene danasnje firme samo stancaju i ustinu ako nigde drugde onda bar na internom ozicenju. Covek dovede interkonekt od 1000e i onda od ulaza do ploce ide strik za ves hahaha veliki pozdrav bez uvrede samo sam izlozio svoje misljenje jer kada neko napise ovakav text bez pravih argumenata imam sta da kazem.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Dragi Gospodine iz Beocina, 

evo, ja cu da odgovorim na pitanje. Ljudi koji komentarisu ovakve uredjaje mogu da budu i oni koji imaju skupe sisteme, pa (ne)vredjaju druge (kako ste i Vi rekli), mogu da budu i oni koji imaju jeftine (ili jevtine) sisteme, ali i oni koji nemaju nista od hifi uredjaja. Za ulazak u tu debatu, neko od nas dvojice mora da bude prorok. Ja to nisam. 

Kad je u pitanju Vas Primare, moje subjektivno misljenje i komentari na isti su sledeci:

Prvo, meni to izgleda bezveze. Natrpati silno drvo preko vec prelepog plejera nema smisla. Stavljati mahagoni u transport (za koji mi nije jasno zasto je dobio svoju drvenu kucicu) je... takodje bez smisla. Meni, sa Vasom modifikacijom, ovaj Primare izgleda kao drvena kornjaca! 

Drugo, Vasa filozofija upgrade-ovanja uredjaja sa feritima i bitumenom (ili plastelinom, zivom gumom) u toj meri je... neprimerena. Kod mene i velikog broja drugih ljudi se preterano dampiranje CD plejera pokazalo kao katastrofalno resenje. Naravno, mi ne moramo da budemo u pravu. 

Trece. hvala sto ste ostavili komentar na moj post. Nadam se da je mojim odgovorom na Vas komentar stvar zavrsena. 

Srdacan pozdrav i puno uspeha u daljem radu! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, generalna_skupstina said:

Dragi Gospodine iz Beocina, 

evo, ja cu da odgovorim na pitanje...............................................................................

Их, немој да си на крај срца, човек воли дрво. Које теби крив што си против истог.

Ипак је то љубав коју ти не разумеш, видиш да се учланио на форум само због твоје примедбе.  :cheers

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...