Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Верујем да добро Ñвира али није требао да Ñтавља Ñлику унутрашњоÑти појачала.

Link to comment
Share on other sites

To sto je amp popunjen manje ili viÅ¡e ne znaÄi niÅ¡ta.Gomila vintage ampova su prepuni delovima,a zvuÄno nevidjene kanturine.Uk ampovi sliÄne vrste su se nekad pakovali u shoebox pakovanja 20x30 cm pa su bili "prepuni" delovima.Koliko vidim torusni trafo deluje obećavajuće.SluÅ¡ao sam inace jedan budget Arcam amp i iznenadio se kako lepo radi kod mene, i naspram nekih skupljih.

Link to comment
Share on other sites

^

Samo za poznavaoce. ;-)

InaÄe, ni malo mi se ne sviÄ‘a ureÄ‘aj kome posle nekoliko meseci rikne potenciometar, Å¡to znaÄi da je loÅ¡ odabir komponenti.Dobra stvar je Å¡to je mana otklonjena u garanciji, pretpostavljam kod ovlašćenog servisera ( ma ko to bio), i da je prodavac naveo otklonjeni problem.Å ta ćeÅ¡ viÅ¡e u zemlji Srbiji... :roll:

Link to comment
Share on other sites

A jel' neko od vas Äuo to pojaÄalo?

Bilo je na popravci, potenciometar, zato je jeftinije ...

Samo za poznavaoce. ;-)

InaÄe, ni malo mi se ne sviÄ‘a ureÄ‘aj kome posle nekoliko meseci rikne potenciometar, Å¡to znaÄi da je loÅ¡ odabir komponenti.Dobra stvar je Å¡to je mana otklonjena u garanciji, pretpostavljam kod ovlašćenog servisera ( ma ko to bio), i da je prodavac naveo otklonjeni problem.Å ta ćeÅ¡ viÅ¡e u zemlji Srbiji... :roll:

 

Слушао Ñам тај појачавач и Ñвира онако, ништа поÑебно.

 

Мала напомена, ту није у питању клаÑичан потенциометар, дигиталија је у питању.

Link to comment
Share on other sites

Слушао Ñам тај појачавач и Ñвира онако, ништа поÑебно.

 

 

ili drugim rijeÄima Ladni-pojaÄalo ko pojaÄalo,niÅ¡ta specijalno a svira onako..   :wave2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...