Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Ko god da je uzeo ovaj combo naslušaće se fine muzike za ne mnogo para.

      Ja sam se usrecio kada sam combo LF55-MLAB ponovo povezao.

Pre par dana ,pravo iz ormana ga odnesem do Schuce da se malo razradi na DY 1.3,I nista novo ,svira opasno.

Dobro,vratim danas kod mene ,povezem umesto oronulog integralca I ponovo se vrati magija. Nema bauljanja basa po stanu,nema da se raspada sve, posle vise od 2 wata,nema krckanja potova,nema chudnih sumova…Pojavila se scena.

Kazem sebi ,kad se budjavi integralci prodaju za 50-100 evrica ,ovo vredi 5000.

 

Izgleda da ne znam da cenim kada dobijem dobar zvuk,nego petljam,presipam iz supljeg u prazno...

Link to comment
Share on other sites

Iz sveg srca sam cekao da ti se pojavi taj osecaj da treba da cenis neku komponentu koja ne kosta mnogo a da  ti onako iz rukava nesebicno  onakav zvuk sto se u hi - fi - ju veoma retko desava  . Greota je da tako nesto zvucno i tonalno pogodjeno  izadje iz kuce za nikakve pare. Pri tom   ;-) ajde da imas u kuci nesto bolje od toga pa da coveku ne bude zao   ali ovako ne vidim svrhu. 

 

To je Alexandar skoro i nepromisljeno uradio sa Stoun - ovim snagasem  i sad se ceska kako da potera veoma dobre ali i veoma zahtevne Yamahe ns 1000m. Govorili , molili , vikali, kumili ali dzaba . Dodje djavo po svoje i to ti je

Link to comment
Share on other sites

Greota je da tako nesto zvucno i tonalno pogodjeno  izadje iz kuce za nikakve pare. Pri tom   ;-) ajde da imas u kuci nesto bolje od toga pa da coveku ne bude zao   ali ovako ne vidim svrhu. 

 

 

Priznajem,vuchem neke komplekse iz detinjstva,skupilo se starudije.

Jos jedan tjunerchic iz 82 i izlechen sam. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Svi mi na neki nacin vucemo  to iz detinjstva,  hi - fi i jeste za nas decicu, to su nase predivne igracke  :)

 

 Trenutno lifeforce + module lab kao referenca sistema  + cd player kenwood + Infinity  je  okosnica A sistema . Igraj se, slusaj  i menjaj  vintage komponente. To je dobra i proverena terapija   <_<

Link to comment
Share on other sites

      Ja sam se usrecio kada sam combo LF55-MLAB ponovo povezao.

Pre par dana ,pravo iz ormana ga odnesem do Schuce da se malo razradi na DY 1.3,I nista novo ,svira opasno.

Dobro,vratim danas kod mene ,povezem umesto oronulog integralca I ponovo se vrati magija. Nema bauljanja basa po stanu,nema da se raspada sve, posle vise od 2 wata,nema krckanja potova,nema chudnih sumova…Pojavila se scena.

Kazem sebi ,kad se budjavi integralci prodaju za 50-100 evrica ,ovo vredi 5000.

 

Izgleda da ne znam da cenim kada dobijem dobar zvuk,nego petljam,presipam iz supljeg u prazno...

Aha, to je...Super, bravo... :thumbsup2

Grehota je davati ovaj combo u bescenje ako se ne mora.

 

Ako nije tajna, zbog kog integralca si svojevremeno odložio LF55/MLAB u orman?

Link to comment
Share on other sites

Ako nije tajna, zbog kog integralca si svojevremeno odložio LF55/MLAB u orman?

LF55/MLAB su uredjaji za uzivanje u svakom tonu.Greh je da rade u laid back varijanti,povezani na tv,tjuner,comp...Nedostatak vremena,zivotne opustenosti , su razlozi zbog kojeg sam combo odlozio u orman,nebitni su integralci.

Zbog planiranih ozbiljnih investicija ,ideja je bila da sve sto nije u potpunosti iskorisceno ide na trziste.Svi smo svesni situacije u kojoj zivimo,para nema.Opet ce u orman,cekace bolje dane.

Za ozbiljne ljude,forumase,uvek sam na raspolaganju da uredjaje dam za neka testiranja,uporedjivanja...

Link to comment
Share on other sites

više se hajpovalo nego što se pisalo..

 

vise se pišalo, nego sto se hajpovalo...

 

 

 

 

 

 

Za ozbiljno, ne verujem da pre/amp kombinacija od oko 300€ može da doprinese bilo kom sistemu viÅ¡e od strujne letve, kabla, police, tepiha i zavesa, konektora, mreže za komarce, difuzionog svetla, regulatora nivoa hormona i sliÄno, okvirno iste cene.

 

soros first!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ko je Å¡ta pisao, hajpovao ili piÅ¡ao, ali sam sluÅ¡ao dva primerka LF55, od kojih je jedan kod Bujodraga, i mogu da kažem da to pojaÄalo vredi mnogo viÅ¡e nego Å¡to je kolega tražio za nega. ModuleLab preamp nisam sluÅ¡ao ali za 300 evra u ovoj kombinaciji je on gratis. Ja bih kupio ovaj kombo bez razmiÅ¡ljanja da već nemam sve Å¡to mi je u ovom trenutku dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ko je Å¡ta pisao, hajpovao ili piÅ¡ao, ali sam sluÅ¡ao dva primerka LF55, od kojih je jedan kod Bujodraga, i mogu da kažem da to pojaÄalo vredi mnogo viÅ¡e nego Å¡to je kolega tražio za nega. ModuleLab preamp nisam sluÅ¡ao ali za 300 evra u ovoj kombinaciji je on gratis. Ja bih kupio ovaj kombo bez razmiÅ¡ljanja da već nemam sve Å¡to mi je u ovom trenutku dovoljno.

+1

Slušao i to vredi više od 3 glave, šta god neko rekao.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ko je Å¡ta pisao, hajpovao ili piÅ¡ao, ali sam sluÅ¡ao dva primerka LF55, od kojih je jedan kod Bujodraga, i mogu da kažem da to pojaÄalo vredi mnogo viÅ¡e nego Å¡to je kolega tražio za nega. ModuleLab preamp nisam sluÅ¡ao ali za 300 evra u ovoj kombinaciji je on gratis. Ja bih kupio ovaj kombo bez razmiÅ¡ljanja da već nemam sve Å¡to mi je u ovom trenutku dovoljno.

 

tebi ću da poverujem - imaÅ¡ integritet, ali objaÅ¡njenja tipa: "Nedostatak vremena,zivotne opustenosti , su razlozi zbog kojeg sam combo odlozio u orman" i mudroseranja o detinjstvu, deÄici i ostalim igraÄkama, tricama i kuÄinama, od strane dežurnog hajpera, nisu baÅ¡ preporuka za spravu..

Link to comment
Share on other sites

tebi ću da poverujem - imaÅ¡ integritet, ali objaÅ¡njenja tipa: "Nedostatak vremena,zivotne opustenosti , su razlozi zbog kojeg sam combo odlozio u orman" i mudroseranja o detinjstvu, deÄici i ostalim igraÄkama, tricama i kuÄinama, od strane dežurnog hajpera, nisu baÅ¡ preporuka za spravu..

 

Slažem se da su razlozi malo, hmm, bezveze - možda ne bih tako oÅ¡tro kao ti ali dobro, možda vlasnik ureÄ‘aja ima nekih privatnih razloga o kojima ne želi da piÅ¡e pa je napisao prvo Å¡to mu je palo na pamet. Na koncu, nije ni važno - njegovi ureÄ‘aji, njegovi razlozi. InaÄe, LF55 mi se toliko dopao da pomalo razmiÅ¡ljam o nabavci njegovog jaÄeg roÄ‘aka - NAKSA 80.

Nego, nešto si napet u poslednje vreme, možda bi ti prijao onaj spa tretman koji pominješ ovih dana. ;)

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne ulazim u razloge, polazim od sebe - najboljesvirajuća sprava mi ne ÄuÄi u ormanu.. ali, ljudi su razliÄiti.. Naksa baÅ¡ i nije jeftin amp, joÅ¡ kad se doda prevoz i ostalo..

 

nisam napet, samo se preispoljavam, za sad mi je dovoljan akustiÄki tretman :)

 

Naksa nije jeftin amp a prevoz i ostalo nisu problem jer imam ortaka tamo. Sreća pa je to za sada samo moje maÅ¡tanje. Voleo bih da mogu da ga Äujem ali ne znam da li ga ima neko ovde.

 

Ne citirati ceo post.

:P

Link to comment
Share on other sites

Za ozbiljno, ne verujem da pre/amp kombinacija od oko 300€ može da doprinese bilo kom sistemu viÅ¡e od strujne letve, kabla, police, tepiha i zavesa, konektora, mreže za komarce, difuzionog svetla, regulatora nivoa hormona i sliÄno, okvirno iste cene.

 

soros first!

 

Hi-hi-hi! biggrin.gif

Dedi opet smanjili penziju pa je malo džangrizav... evilsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...