Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Idi slobodno, neću sad. Imam i ja svoje obaveze.

A ne znam šta sam to do sad slagao, pa da lazem u tvojoj temi, nemoj da brineš o tome.

Kad se sretnemo sledeći put ovde, neću ni kad nisi tu, nisam taki.

 

Sve mi vise lici da si ti u sustini dobar momak koji je zlom sudbinom upao u lose drustvo. Ne salim se. 

Poz!

Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu sam jako rijetko, mahom zbog toga sto sam vise u DIY vodama i ne dajem pare na elektroniku vec je vecinom sam pravim, a jednim dijelom zato sto ne volim rasprave vec razmjenu informacija vezane za DIY i HI FI. Medjutim, posto sam i ja ucesnik gore navedene  rasprave o kutijama Dyaudio Conture1.4 da dodam par rijeci. 

 

Kao prvo hvala Durdu sto je te kutije donio kod mene i sto se potrudio da ih cujem u mom prostoru. Hvala i Suci sto me je sa Durdom povezao i sto me je bukvano nagovarao da kutije sam kupim. 

Kutije su dobro svirale, ali dvije stvari su me odbile od kupovine, prva je da je bass  bio preveliki za moju malu sobu, a druga je da sam trenutno ulozio mnogo para praveci moje Aleph 2 monoblokove, i da ne zelim da zarobljavam jos novca u nesto sto nije 100 % ono sto mi je potrebno. Kutije sviraju dobro, i kao sto rekoh Suca me je BUKVALNO nagovarao da ih kupim. Kada sam ja odustao on je odlucio da ih uzme za sebe. 

Mislim da su kutije bile ponudjene vecini clanova foruma, barem se znalo da su na prodaju, ne treba kriviti nikog sto ih je kupio, jer koliko znam to jos uvek nije krivicno delo. Moram da napomenem da mi je Suca cak ponudio da kada zavrsim moje monoblokove, te iste kutije probam sa njima i dobijem ih po ceni koju je on platio, ako budem zelio da predjem u Dynaudio klub. Doduse uslovio me je da moram da platim rucak njemu i Durdu. :)

Da napomenem, nikome nisam niti familija, niti advokat, samo iznosim cinjenice kako je bilo i sta se dogodilo. Dakle, kutije su mi bile ponudjene i dobronamjerno sam nagovaran  da ih kupim, posle mog odustajanja Suca ih je kupio sebi. 

Tako to uvek biva, svi se vrte oko ''devojke'' a kad je neko uhvati onda drugima bude krivo sto nisu oni. :)

 

 

ISTINA '' uvek izadje na videlo I NE MOZE SE SAKRITI  , tako je bilo i ovog puta  - nazalost posle par stranica  berspotrebnog prepucavanja  . Meni je samo  istinski zao sto je sve ispalo tako kako je ispalo - nekako ruzno :cry:    a ja  od napada nisam nikako uspevao da objasnim  kolegama  pravu situaciju  koja uopste nije bila takva kako se predstavljala .

 

 Gledao da iznad svega maksimalno ispadnem korektan i izadjem najpre svojim   kolegama u susret  i svi oni koji me poznaju znaju da je to tako bilo i da ce uvek tako i biti .  Vidimo se u Mikseru za okruglim  stolom punom piva , naoruzani  dobrim raspolozenjem . 

 

Aaaaaa... da prijem novih clanova je u toku  :lol:    sirimo drustvo pa vas sve ocekujemo da upoznate druzinu gospodara prstenova  na celu sa vladarom iz senke

 

Selim se u Dy klub   jer je neopravdano zapusten ,  stiglo nesto omiljeno ali na pravo mesto  :facehearts  sto sam pre 2-3 meseca narucio  

Link to comment
Share on other sites

... Doduse uslovio me je da moram da platim rucak njemu i Durdu. :)

Stvarno ovo je jaÄe od mene unapred se izvinjavam svim Älanovima.

E' koliko moj mali može da pojede i popije ti nisi svestan...

Jbt, Äitajući postove vi stvarno zakuvaste neÅ¡to kad li će zaprÅ¡ka...

Nemo neko Simu plastik/elastik da mi ÄaÄka...

Stvarno ste zakuvali do j**a....

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Tyson je banovan za cikanje, a drugi mogu da se ponasaju kao na livadi.

Bilo bi super da si od 31 poruke koju si napisao na forumu, barem jednu napisao da kažeš nešto interesantno... Ili pametno.

Citiram Don TYSON.

... Previše pametujes po forumu...

... Previše si zaljubljen i svoju funkciju...

... Za šta primas pare i to radiš bahato i bezobrazno...

... Glumite mangupe...

Dakle, meni je ovo dovoljno za ban. Ako tebi nije, ti nastavi raspravu pa ces i ti biti banovan.

Link to comment
Share on other sites

 Prozvan sam.                                                                                                                                                                                                                  Citiram   #   Mislim da si los covek, pokvaren i maliciozan, a takodje i obican lazov   #                                                                    Ovo  su krupne reci. Nije banovan sa foruma.                                                                                                                                          Ukljucio sam se u pricu jer je razotkrivena interesna grupa, koja koristi forum kao reklamu                                                                      za svoje poslove.                                                                                                                                                                                              Pretnja upucena meni, ako nastavim i ja cu biti banovan. Izvinjavam se, ako je neko                                                                    sebe prepoznao, opet to njegov  ili njihov problem. Istina boli.                                                                                                                            Ako me banujes, bar navedi razlog, da znam i diram osinjak                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...