Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Ne znam ko je drugar sa KP.

 

A ne bi te ni pominjao da ga nisu zagužvali onako, bez potrebe. Ti tek nikakvu odgvovornost ne snosiš. Kao što si i sam rekao, trebao ti keš za gramofon, hteo si odmah da ih prodaš i dao si ih po verovatno veoma povoljnoj ceni.

Elem, ja sam onde preneo Å¡ta sam Äuo, a to je da su zvuÄnici "nuÄ‘eni" i Gvladi, ali da on nije hteo. NeÅ¡to sliÄno je i on napisao sam. Da li si mu ti nudio ili mu je Å uca predlagao da ih kupi, e to mi već sad posle tvog posta nije najjasnije. Uglavnom, po priÄi koju ja znam, bio je joÅ¡ jedan kupac, koji je navodno odustao, a kod kog si ti odneo zvuÄnike na probu, pa je tek kad je taj odustao, Å uca uzeo zvuÄnike. Tom trećem neću ime da pominjem, Äovek je bio potpuno van ove diskusije, pa nije ni važno. Ako nije taÄno, slobodno napiÅ¡i, pa nek se naljuti ko hoće i na mene, a drugi put nek paze Å¡ta priÄaju.

A to Å¡to ih je oglasio na Lazara, ni meni nije jasno, već sam to i napisao, posebno Å¡to je na Lazara oglaÅ¡en i i dek Revox za koji pola Foruma zna Äiji je, tako da je bilo malo verovatno da neće ukapirati. Ja sam dao i miÅ¡ljenje u jednom od prethodnih postova zaÅ¡to je to uradio, no to nije ni previÅ¡e važno.

Poenta mog pisanja je bila, tebi trebale pare, prodao si ih koliko si mislio da mogu da odu odmah, on kupio, ako je hteo kao što kažeš da ih preproda, ne znam zašto je bilo potrebno da se cela ova ujdurma pravi, jer ja u tome ne vidim ništa strašno. Posao ko posao.

Pozdrav tebi i Äestitam na izboru gramofona.  :cheers

Link to comment
Share on other sites

"treba mi za drugara" je recnik preprodavaca kada nesto hoce da kupe i posle stave na kp za malo vece pare.... posao ko posao

nisi cuo za tako nesto?

pozdrav i tebi :cheers

Možda je sad kasno ali što ih nisi stavio bar na "forumaske" oglase.

Uz neki komentar tipa [ispod svake cene ,prvi kontakt preko pp].

Nemoj pogreÅ¡no da me shvatiÅ¡ ti si u ovoj kombinaciji najviÅ¡e izgubio jer si zvuÄnike dao ispod realne cene.

Mozda da napravimo neki interni dogovor , kada neko prodaje neÅ¡to hitno a kvalitetno , da to na neki naÄin ostane prvo u krugu foruma.

Link to comment
Share on other sites

Kvarne torte i neispravni audio uredjaji? Nije tako.

 

Ako već pominjemo kragujevaÄke torte, istine radi, trebalo bi pomemuti da torte nisu bile pokvarene, već nisu ispunjavale stroge propise naruÄioca iz E.U. i zato su se naÅ¡le van prodaje, a zahvaljujući kadru koji je na vlasti, pomenuta roba se naÅ¡la uredno upakovana i dopremljena na deponiju, sa koje je nestala u rekordnom roku, i za celu stvar se saznalo kada je celokupna koliÄina veÄ uveliko bila prodata..Uostalom, koliko sam upućen, a upućen sam, lekarima se nije se javio nijedan pripadnik ljudske populacije zbog trovanja, muÄnine, ili bilo kakvih negativnih simptoma.Veliko je pitanje kakvog su stanja ispravnosti kolaÄi i torte koje danima stoje u vitrinama supermarketa, pekara i poslastiÄarnica.Da li bih pojeo parÄe te torte sa deponije?Ne bih, pod uslovom da znam da su sa deponije.A ako ne bih znao, odgovor se nameće...

Link to comment
Share on other sites

Ako već pominjemo kragujevaÄke torte, istine radi, trebalo bi pomemuti da torte nisu bile pokvarene, već nisu ispunjavale stroge propise naruÄioca iz E.U. i zato su se naÅ¡le van prodaje, a zahvaljujući kadru koji je na vlasti, pomenuta roba se naÅ¡la uredno upakovana i dopremljena na deponiju, sa koje je nestala u rekordnom roku, i za celu stvar se saznalo kada je celokupna koliÄina veÄ uveliko bila prodata..Uostalom, koliko sam upućen, a upućen sam, lekarima se nije se javio nijedan pripadnik ljudske populacije zbog trovanja, muÄnine, ili bilo kakvih negativnih simptoma.Veliko je pitanje kakvog su stanja ispravnosti kolaÄi i torte koje danima stoje u vitrinama supermarketa, pekara i poslastiÄarnica.Da li bih pojeo parÄe te torte sa deponije?Ne bih, pod uslovom da znam da su sa deponije.A ako ne bih znao, odgovor se nameće...

Aha znaci i ti si prodavao. Znas...nije fer ja nisam probao ni jedno jedino parce.

Link to comment
Share on other sites

Mozda da napravimo neki interni dogovor , kada neko prodaje neÅ¡to hitno a kvalitetno , da to na neki naÄin ostane prvo u krugu foruma.

Те кутије биле Ñу понуђене мени. Пробао Ñам одмах иÑти модел и није било то то код мене. Тако да Ñам одуÑтао, а речено ми је од трећег лица ајде да купи неко наш, да оÑтане у кругу форума... још по тој цени. Видевши их одмах у оглаÑима, оÑетио Ñам горак ÑƒÐºÑƒÑ Ð»Ð°Ð¶Ð¸. ÐапиÑао Ñам шта Ñам напиÑао. КаÑније Ñе прича иÑкомпликовала па иÑпало да Ñе не зна ко пије а ко плаћа. Једино Ñе надам да ће каÑније те кутије удомити неко ко их заиÑта жели по некој ок цени.

Link to comment
Share on other sites

namam nikakav problem sa kupovinom radi dalje prodaje, maržom, profitom itd.. ali ne verujem testovima koje tendenciozno publikuje grupa preprodavaca ureÄ‘aja.. nisu kredibilni, interesno su obojeni.. zbog toga mislim da bi njihove avatare trebalo obeležiti adekvatnom oznakom.. bilo bi fer prema Älanovoma foruma i trgovcima koji vode regularan posao..

Link to comment
Share on other sites

eto vec kada me spominjes.... prodao sam zvucnike Suci, jasno je bilo da ce ih preprodati odmah  ali meni je trebao kes(za gram) a i nisam imao vremena zbog posla da ih prodajem mesecima na KP ,nikakvih drugara nije bilo, Suca nije planirao da zameni focuse, meni ok , Suci super ....jedino me buni sto ih je oglasio kao Lazar.... kada su zvucnici mint.... kupio ih  je da ih preproda ... i to je to

 

jedino ako mislis, treba mi za drugara sa KP :)

Sucina namera da kupi jevtino i prodat skuplje je sasvim legitimna. Nije legitimna prica - kupio sam ih da zamene Fokus 360 u 80m2. I mnogo manje pametnom od Suce je jasno da 1.4 80m2 ne pije vodu znací to mazanje ociju je bljak

Jos je vise bljak sto ga dezurni drveni advokati brane i prave nas blesavima.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja te lepo pitam gde si ti proÄitao da je neko njega liÄno branio?

Ovde je sve vreme polemika o tome da li je fer preprodati kutije ili je trebalo da ih kupi neki "zaljubljenik", Å¡ta li. Ispade i da ih je kupio zaljubljenik, pa ih preprodaje.

A to da sam ume da se odbrani, nisam baš siguran, pre bih rekao da se samo još više upleo.

Poenta mog pisanja od poÄetka je bila da stvari treba da se nazivaju pravim imenom i ljudi imenuju, da se ne bi izazivale zabune i teorije zavere. Ispalo je da ni pokretaÄ diskusije nije ni znao ko je kupio kutije.

A ono što sam ja napisao je jedina puna verzija celog događaja, svi ostali akteri su ponešto prećutali.

Link to comment
Share on other sites

Da li ja treba da se ljutim na Borka kada se nadjemo na berzi vinila i on kupi ploce od mene na samom pocetku , a posle proda duplo skuplje ? Naravno da ne ...njemu sam prodao za cenu koju mislim da meni odgovara , a sta se posle dogadja totalno mi je neiteresantno .Moze da prodaje 5 x skuplje ili da izgubi , to je njegovo !Zato se ne treba opterecivati sa besmislenom pricom ....Uzivajte draga gospodo !!! :hdphones

Link to comment
Share on other sites

U kom delu mog posta si doÅ¡ao do saznanja da sam ja prodavao torte?Za ceo sluÄaj sam saznao kad i ostali nekragujevÄani, znaÄi posle Nove Godine. A upućen sam u rad zdravstvene službe u Kg, jer sam se raspitao u privatnoj režiji.

Ne mislis li da sam mislio da si ozbiljno prodavao torte...zezam se na konto trenutne situacije na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...