Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Bio je jedan oglas nedavno za neki Troglavi Dek ali ne mogu da naÄ‘em.Uglavnom opis je bio sledeći:"Vrhunski Troglavi Dek ,zvuk odliÄan,snimak odliÄan,sve funkcioniÅ¡e jedino kad ukljuÄite play klikće i ne vrti kasetu!"



 

 

Link to comment
Share on other sites

Preprodavci su Äudo.

Ovo predpojaÄalo sam već jednom pomenuo. Evo ga 2,5 x skuplje nego Å¡to sam ga prodao proÅ¡le godine.

Koliko se sećam, ja sam ga platio 140, a prodao posle godinu i po za 100 €.

Zvuk je pristojan, ali daleko od toga da je izuzetno detaljan i prirodan.

A cena je previsoka za taj uređaj, još star 25 godina.

 

 

aura-preamp_zpsc5d39a4a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bogami, Miloje ga poskupe za 10 minuta, Äim sam se zaÄudio, a Ston me ubedi, da ne vredi viÅ¡e.

http://www.kupujemprodajem.com/Naim-Nac112-Nap150-14655112-oglas.htm

naim 2.pngelo

Šta sad kažeš kameni ?! :crno-na-belo

Pa pisalo je lepo da je ona cena do nedelje u određeno doba. Kako je to danas i prošlo, poskupelo je kao što je i najavljeno.
Link to comment
Share on other sites

Pa pisalo je lepo da je ona cena do nedelje u određeno doba. Kako je to danas i prošlo, poskupelo je kao što je i najavljeno.

A da nisi ti Miloje, kad si tako taÄan k'o Doha ?! :P

 

A i nije to malo poskupljenje, cirka 481 evro, ispustismo dobru priliku. Za sve je kriv Kameni, ja se taman mašio telefona da rezervišem i on me odvrati u minut do 12 :evil:

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno u vezi tog naima.miloje ga prodaje a u zadnjih nedelju dana ima prodana 2 ista kompleta i pozitivne ocene od kupaca.ispada da mu je ovo treci komplet.jer sa prvin je davao i nac5 u cenu.sve lepo ima u pozitivnim ocenama.covek ih ima u neogranucebim kolicinama izgleda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...