Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

ÄŒestitam na humanosti tog prodavca! Ima li neko informaciju o Äemu se radi i koji je broj raÄuna male NaÄ‘e iz Trstenika.

Mogli bi i mi da se pridružimo akciji ako dozvoljava moderacija sajta!

EDIT

Jedina nada za NaÄ‘u je transplantacija koÅ¡tane srži u inostranstvu, a operacija koÅ¡ta 300.000 evra. Žiro-raÄuni za pomoć u leÄenju su dinarski - 265-0200000054378-94; devizni - RS35265090000000000939, a moguće je pomoći i slanjem SMS poruke na broj 5757.

snap20140424-134421001.png

Link to comment
Share on other sites

 
  • photo-thumb-30080.jpg?_r=1358768391
  • ÄŒlanovi
  • bullet_black.png
  • 281 Poruka:
  • LocationTunguzija

Poruka napisana Danas, 12:41

ÄŒestitam na humanosti tog prodavca! Ima li neko informaciju o Äemu se radi i koji je broj raÄuna male NaÄ‘e iz Trstenika.

Mogli bi i mi da se pridružimo akciji ako dozvoljava moderacija sajta!

EDIT

Jedina nada za NaÄ‘u je transplantacija koÅ¡tane srži u inostranstvu, a operacija koÅ¡ta 300.000 evra. Žiro-raÄuni za pomoć u leÄenju su dinarski - 265-0200000054378-94; devizni - RS35265090000000000939, a moguće je pomoći i slanjem SMS poruke na broj 5757.

Znao sam da među audiofilima ima dobrih momaka....
LiÄno ću dati prilog preko telefona a takoÄ‘e i moja familija će dati prilog ima ih joÅ¡ Äetvero
Zahvaljujem Mikiju na inicjativi,.
Pozdrav! :klanjanje  :thumbsup2
PS:Dao sam na ovom drugom forumu Å¡emu leÄenja za leukemiju....
Nemojte mi zameriti na ovom Å¡to sam napisao ima svrhe
Link to comment
Share on other sites

Dogovorite se za cenu, ja ga mozda odkupim.. Pitao sam i tamo, al' vi kulirate maximalno..  :bounce

 

Ako uzmem neke zvucnike za PC sistem, trebace mi takvo neko sokocalo.

 

Inace, podrzavam akciju.  :thumbsup2 Moze se organizovati i ona licitacija, ako ima zainteresovanih..

Link to comment
Share on other sites

Ma šta se trtiš tu ringe, uplati novac na onaj broj mobilnog i to je to

 

SMS poruka na broj 5757

 

Ja sam upravo poslao 2 prazne poruke na taj broj a sa raÄuna mi je skinuto svega 200din.

Neka svaki Älan foruma pusti po jednu -dve poruke i eto plaćenog leÄenja za NaÄ‘u

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislis da se navuko.

navukao se na belo....

 

 

Hrvatska podvala: Za srpsku decu škart kremić!

„Podravkina“ „lino lada“ na srpskom tržištu ima devet odsto manje lešnika i sedam odsto manje mleka od one koja se prodaje u Hrvatskoj

232388_a.jpg

Bezobrazno!

Hrvatska „Podravka“ za srpsko tržište pravi „specijalne“ proizvode, mnogo lošijeg kvaliteta od onih koje prodaje u Hrvatskoj.

Konkretan dokaz za to su kremovi u teglicama od 400 grama „lino lada duo“ i „lino lada milk“, u kojima ima mnogo manje leÅ¡nika i mleka nego u onima koji se prodaju u Hrvatskoj. Naime, u teglicama koje stižu na stolove srpskih sladokusaca ima svega tri odsto leÅ¡nika, dok u hrvatskim ima Äak 12 odsto. Osim toga, hrvatski krem „lino lada milk“ sadrži 21 odsto punomasnog mleka u prahu, a u srpskom ima svega 14 odsto obranog mleka. Zanimljivo je da se „osiromaÅ¡ena“ „lino lada“ prodaje joÅ¡ u BiH i Makedoniji.

Volimo lošije?

Dijana Jendrašinkin, direktorka odnosa s javnošću u „Podravki“, objasnila je da je „lino lada“ za naše tržište promenjena jer se prava Srbima nije sviđala.

- „Podravka“ je do 2009. na tržiÅ¡tu Srbije nudila kremni namaz jednake recepture kao za tržiÅ¡te Hrvatske. Nažalost, takav proizvod većina potroÅ¡aÄa u Srbiji nije prepoznala, već su ga smatrali previÅ¡e razliÄitim u odnosu na njihova oÄekivanja ukusa, teksture i ukupnog kvaliteta proizvoda. To smo primetili 2007, budući da smo ostvarivali vrlo nisku prodaju, a velike koliÄine proizvoda koje smo isporuÄili vraćale su nam se nakon isteka roka trajanja. Od 2007. do 2009. poÄeli smo da tražimo uspeÅ¡nije reÅ¡enje i novu recepturu proizvoda predstavili smo na tržiÅ¡tu 2009. go­dine - kaže JendraÅ¡inkin.

Poziv na bojkot

Za Gorana Papovića, predsednika Nacionalne organizacije potroÅ¡aÄa, prodaja „škart“ „lino lade“ na srpskom tržiÅ¡tu nije iznenaÄ‘enje.

- Odavno je poznato da mnogi proizvodi koji dolaze na naÅ¡e tržiÅ¡te nemaju isti kvalitet kao original. To je vreÄ‘anje dostojanstva potroÅ¡aÄa, koji treba da bojkotuju takve proizvode. Srbija ne sme da dozvoli da budemo smetliÅ¡te ili deponija Evrope - istiÄe Papović.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da branim proizvoÄ‘aÄa, ali situacija je priliÄno jasna...

Niska prodaja nije bila zbog toga Å¡to ovdaÅ¡nja deca ne vole viÅ¡ak leÅ¡nika i mleka, već zato Å¡to je takva Linolada bila poskupa za ovo tržiÅ¡te i nije se prodavala. Zato su ponudili Linoladu koja viÅ¡e odgovara "ukusu", sa nižom cenom koja je bila mnogo konkurentnija. Jednostavno, ovo objaÅ¡njenje je prihvatljivije nego da su rekli da je srpsko tržiÅ¡te siromaÅ¡no, pa su morali da naprave loÅ¡iju verziju Linolade koju su ovdaÅ¡nji potroÅ¡aÄi mogli da kupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...