Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

ha ha može! još ako si ih ti kupio bićeš kandidat za best buy

 

 

nisam ih ja kupio, ja takve stvari ostavljam pored kontejnera(takoreci tvoj dobavljac)

 

ne smem nekom ni da poklonim da ne uvredim coveka.

 

sreca da nemam odavno taj "kvalitet"!

 

 

ova tema stvarno treba da se zakljuca i kljuc baci u bunar!

ko ti se zamerio na sud s njim,ali i tamo treba osnov,argument...a  ovde dovoljno da ti je neko konkurencija,kupio ti nesto ispred nosa,oteo ti potencijalnu musteriju....

 

 

i stvarno svaka cast za "spirit"-to mi se dopada kod tebe a ne poznajem te.i nisi jedini kome prebacujem da ovu temu koriste za razracunavanje sa "neprijateljem".no hard feelings,sto bi rek'o sondek! :wave2

Link to comment
Share on other sites

patason da si me upoznao i popio kafu samnom drugaÄije bi priÄao o meni i ne bi me napadao za neke nebuloze ali da ne idemo u off sve najbolje ti želim u novoj....

 

takodje sve najbolje!

 

iskljucujem se odavde,ocigledno ne razumem ili neko vredja inteligenciju ucesnika foruma.

Link to comment
Share on other sites

patason da si me upoznao i popio kafu samnom drugaÄije bi priÄao o meni i ne bi me napadao za neke nebuloze ali da ne idemo u off sve najbolje ti želim u novoj....

 

Ja bih te pitao i uz kafu ,sta vama trgovcima na veliko znaci :NEISPITANO ?

Stvarno nemam nista protiv tebe i konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

nisam joÅ¡ u mojoj karijeri imao neispitanu stvar a za kafu i ÄaÅ¡icu razgovora sam uvek tu :thumbsup2

 

Pa sad da li je neispitana ili lose ispitana za kupca isti q.

Pozivam ,generalno, na vise postenja.

Kad sam bilo sta kupio od veletrgovaca ,zavrsilo je kod Goxa na stolu. Servis ili kontejner 50-50.

 

Pre dve tri godine kupio sam Nad cd player koji je zavrsio u kanti.Ispostavilo se da je bio tvoj .Nisi na Limundu detaljno opisao kvar a imas servisera.

Ja se ne zalim,za dz su i ocekivanja dz,samo pozivam ,generalno, na vise postenja.

Link to comment
Share on other sites

http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=1044298

 

Bowers Wilkins 804 Diamond - ekstra cena!!!

 

Ne, gi nemam zvucnicive, iako sakam da gi imam, ama novi, ne kupeni od preprodavac prevarant! Poentava na oglasov e da vi dadam besplaten sovet na site potencijalni kupci na zvucnici, i opsto audio tehnika, koi ne se razbirate dovolno.

 
Imeno, veke podolg period oglasive se prepolni so "biznismeni", sto lazat ne upaten narod i prodavaat gjubre. Oglasnikot sluzi za mene, tebe, ojle, dojle, da go prodade toa so ne mu treba po doma, ili da si kupi neso so ne mu treba na nekoj drug po doma. Taka narecenite "biznismeni" od Skopje, Veles, Strumica i tn. nudat roba, najcesto zvucnici i pojacala, doneseni od Evropa, zemeni od otpad ili kupeni po bagatela cena na tamosnite rasprodazbi. 90% od taa roba e zemena so kvar, i podocna se reparirani, popravani, prepravani, za da se dovedat vo nekakva si "ispravna" sostojba, i podocna tuka da se prodadat kako EKSTRA SOCUVANI, FABRICKA SOSTOJBA, KOSKA, TOP ili neznam kakvi uste ne nazivi, po cena desetici pati po visoka od realnata.
 
Tocno, zvucnik moze da se reparira i da zvuci dobro, iako daleku od originalniot zvuk, ama da receme dobro, no vrednosta na toj zvucnik e drasticno namalena, a cenata treba da bide simbolicna, bidejki toa veke ne e brend, tuku kutija od Bowers, JBL ili Bose, so noname zvucnici vo nea, bidejki JBL zvucnik so smeneta namotka, smenet amortizer, membrana, veke ne e JBL i ne zvuci kako JBL. Taka reparirani, vi gi prodavaat po uzasno visoki ceni 150, 200, 400 evra i nagore. NE PLAKAJTE GJUBRE! Ako sakate dobar, no poloven zvucnik, kupete od prv sopstvenik, od nekoj sto ke vi go dokaze potekloto na zvucnikot, i kupete vo prisustvo na nekoj sto se razbira i ke proveri dali e dobar ili servisiran. 
 
Od druga strana, oglasive se preplaveni i od dukjandzii kako onoj zastapnikon za Pioneer i JVC, sto prodava pretezno shkart kineski zvucnici kako Eltax, Koda, Sherwood i drugi bezvredni sranja. Ima i po nekoj asalen, vtoroklasen zvucnik od programata na Pioneer ili Jamo, ama cenite mu se nacukani do plafon, vo odnos na realnite prodazni ceni, odnosno cenite na istite zvucnici vo okolnite zemji (provereno)! Na primer, istiot model na Pioneer zvucnici vo Bugarija i vo Grcija kostaat 30% do 50% po evtino! Ima nekolku prodavnici vo Skopje, sto prodavaat dobra roba po normalni ceni, ama ne bi sakal da gi spomnam bidejki ke mi padne u voda sovetov, ke bidam razbran kako reklama. Rasprasajte se, ke gi doznaete, tie nemaat potreba da prodavaat po oglasi i gi nema tuka.
 
Jas ne sum vo toj biznis, nemam korist od toa da ve lazam, samo sakam da im otvoram oci na ne upatenite luge da ne frlaat pari i da ne kupuvaat zvucnici, pojacala i slicno od vakvi prevaranti. Nekete doma da stavite aparat, sto nekoj vo Svajcarija go frlil vo otpad, a pri toa da go platite kako da e nov.
 
Pozdrav

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

gospodine Kaiser voleo bih da mi objasnite ovo vaÅ¡e citiranje!! po mom miÅ¡ljenju a i verovatno po miÅ¡ljenju 90% ljudi koji su ovo proÄitali ispada da je sve Å¡to dodje od preko djubre i toxic waste. svi zaposleni sa lepim platama će kupiti  novo a ko nema mogućnosti kupiće ispravno i staro i zadovoljiće svoje neke želje. stvarno su mi ne smeÅ¡ni nego tragikomiÄne ovake izjave. niko mene ne vuÄe za rukav da kupim marantz cd-67se iz ko zna koje države jer ima marantz cd-6000 ili neznam koja oznaka u prodavnici nova za koji isti nepostoji bilo kakva garancija sem na papiru. u nekim stvarima se stvarno preteruje i to na uÅ¡rtb kupca!!! kupi za 2000€ jer ono za 100 nevalja.. toliko od mene realnog a vi sad kako hoćete. verujem da vi svi niste kupili sve u radnji jer nemate mogućnosti a ko je i kupio odneo ga je na upgrade jer ovo i ono nesvira kako ja hoću. stvarno mislim.....

Link to comment
Share on other sites

@safet

 

Pronasao ga u oglas, dopada mi se sta pise pa da spodelim. Verujem da je to sto je napisano istina jer sam godinama kupovao to djubre i izgubio mnogo eura dok stignem do realizaciju ko je ko i sta je sta. Pre par dana bacio sam u kontejner preko 50kg mrtvih pojacala, CDP i gramova koje sam kupovao od domace "svicarske" dilere. 

 

Ovo odnosi se za Makedoniju. Ne znam kako je u Srbiji i zasto ti kao Srbin reagujes defanzivno na Makedonski oglas? Sigurno u Srbiji ne prodaju djubre po oglasima za astronomske sume sa natpisima TOP, ODLICNO, EKSTRA, HI-END? Ne verujem da je neko nekome po kurir poslao komad drveta ili cigle umesto pojacalo?

 

Jedini razlog zasto takva prevara kupaca je dozvoljena i nesankcionisana u Makedoniji je prost fakt da drzava i pravni sistem nam je qrac.

 

Kako je kod vas?

Link to comment
Share on other sites

Jok ne prodaju.Ovde živi samo poÅ¡ten i imućan svet kome je ispod Äasti da uvalja njesra za neku lovu.Naleteo sam na nekoliko ljudskih nula koji su mi uvalili djubre, ali sam sam kriv.
Takodje, ima ljudi koji su toliko pošteni i kojima sam toliko zadovoljan da zaslužuju naklon i poštovanje od mene.

Imena nikad ili veoma retko pominjem, a i ne idu na ovaj forum tako da je ovo pisanje samo informativnog karaktera

Link to comment
Share on other sites

Stalno se provlaci ista prica u ovoj temi.Sta je ovde skupo ali ,eto, u USA kosta jeftinije. Pokusajte da kupite iz Srbije to tamo jeftinije i da platite i shiping i carinu i porez (ako je uopste moguc uvoz polovne tehnicke robe,a nije) i vidite gde ste. A tu je jos i trziste koje ce ili platiti ili nece trazenu cenu... Cemu onda ovakav gornji napis? Da li vidite smisao? Iz licnog iskustva u navesti primer: Kupio sam gramofon koji me je intrigirao i kad sam cuo sta je trebalo,stavim ga na oglas. Moje pravo,moja roba. Onda se javi covek koji mi u PP saopsti da taj gramofon moze da se kupi za 30% jftinije u UK. Ja sam samo mogao da ga savetujem da ga kupi,nista vise,kad je tako povoljno. Niti ga je on kupio a ni meni se vise nije javljao... Ja toliko... :wave2

Link to comment
Share on other sites

Svega ima na KP i sliÄnim sajtovima za prodaju kojeÄega, od korektnih prodavaca koji prodaju razliÄitu, korektno predstavljenu robu, do prevaranata koji uvaljuju razliÄito Ä‘ubre neinformisanim i lakovernim kupcima. Kao i na svakom buvljaku, kupuje onaj ko zna Å¡ta traži, za one manje informisane je reguarna prodavnica i novo.

I ja sam, kao i većina ovde prisutnih platio danak neiskustvu, ali svaka se Å¡kola plaća, pa tako i ova. Poenta je da se proÄ‘e Å¡to povoljnije, ali ko misli da ga neće zakaÄiti grdno se vara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...