Jump to content


Asus Xonar STX zamena bafer opampa


D i g i t a L

Recommended Posts

Hvala!  :cheers

 

gvlada mi je isto dao link za LME49720NA.

http://www.mgelectronic.rs/product.php?action=view&code=ICLME49720NA&group_id=4120

 

ima ga i u Sprint-ovom katalogu (na sajtu pise "na stanju"), ali sada nemaju na lageru. Provericu da li i ovi imaju na lageru, posto su sajtovi kod nas azurni u 3 lepe... :)

 

Ako ih bude na lageru onda mi jos LM6172IN fali iliti bez njega mi ne vredi bas, jer sam ako se ne varam bas taj LME i probao dok sam imao D830 i nije leglo - s tim da buffer nisam dirao (JRC2114D kao buffer ne valja).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad pomenu Sprint, mislim da mi je jednom onaj ÄiÄica (tj. vlasnik ako se ne varam) priÄao da sa vremena na vreme rade dobavke sa farnela kada se nakupi dovoljno zahteva. Bilo je to pre par god. dok sam joÅ¡ bio u NS pa ne znam da li praksa i dalje postoji, ali je dobra fora ako zatreba neÅ¡to Äega nema kod nas.

 

A u njihovu lepu radnicu, koja mi dovrÅ¡ava narudžbinu i misli pre nego Å¡to ih formiram, Äovek prosto ne može da se ne zaljubi.  :wub:  :D

Link to comment
Share on other sites

Kad pomenu Sprint, mislim da mi je jednom onaj ÄiÄica (tj. vlasnik ako se ne varam) priÄao da sa vremena na vreme rade dobavke sa farnela kada se nakupi dovoljno zahteva. Bilo je to pre par god. dok sam joÅ¡ bio u NS pa ne znam da li praksa i dalje postoji, ali je dobra fora ako zatreba neÅ¡to Äega nema kod nas.

 

A u njihovu lepu radnicu, koja mi dovrÅ¡ava narudžbinu i misli pre nego Å¡to ih formiram, Äovek prosto ne može da se ne zaljubi.  :wub:  :D

Neka vas BeograÄ‘ani ,pa ni mi ne petljamo sa vaÅ¡im prodavaÄicama elektro komponenti... :nono  :D

NataÅ¡a ...divno stvorenje... :facehearts  

Link to comment
Share on other sites

Пробао Ñам ОПÐ627 на ЅТХ, звук широк али ми доњи опÑег звука није био довољно чврÑÑ‚.

49720 дао већу прецизноÑÑ‚ и позицију инÑтрумената.

Link to comment
Share on other sites

Бафер је оÑтао који је био, 2114 замењени Ñа 627. Приметно је у ком год уређају да Ñу били да им треба времена да Ñе загреју или проÑвирају.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...