Jump to content


Luxman


VU metar

Recommended Posts

Kao postovalac LUXMAN -A cestitam na otvaranju Fun kluba .  Imao dosta toga  A U NAJLEPSEM SECANJU OSTALO :facehearts . c 300 i m 300 , L550, m 02 i c 02 i td . . .a jednom mesecno sanjam  m 05 i c 05 i neki deck - ic K - 03, 04 , 05  i POTPUNO MI JE

 

SVEJEDNO KOJI BI MI ZAPAO OD OVA TRI MODELA  :wave2

Link to comment
Share on other sites

У Београду човек има овај грамофон у комплетној фабричкој амбалажи, никада укључен.

 

 

16k3zab.jpg

 

 

Колико Ñам Ñамо пута био код њега и колико Ñам Ñамо пута питао да ми га поклони/прода/да мењамо    :crno-na-belo , и ништа  :evil:

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

 

Колико Ñам Ñамо пута био код њега и колико Ñам Ñамо пута питао да ми га поклони/прода/да мењамо    :crno-na-belo , и ништа  :evil:

 

:wave2

Možda je ponuda bila mala ;)
Link to comment
Share on other sites

A koja je svrha imati zapakovan gramofon? Boles'???

 

Вероватно да ме нервира и једе ми џигерицу   :)

 

Možda je ponuda bila mala ;)

 

Ма није, поштена је била :ph34r:

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Luxman je sjajna firma, jako mi se dopada dizajn svega Å¡to su napravili  :thumbsup2

 

Sima ima odliÄan Luxman gramofon. Kod Borka u radnji je u službi jedan Luxman, sa onim simpatiÄnim strobom u podrumu (gleda se kroz svetlarnik). Voleo bih da vidim ovaj novi model. Nadam se da će mu cena biti razumna.

 

Hajde da uživamo u ovoj temi dok je Dvv ne primeti.

Link to comment
Share on other sites

Sima ima odliÄan Luxman gramofon. 

 

Hajde da uživamo u ovoj temi dok je Dvv ne primeti.

 

Сима има Кенвуд .

 

Одох да мазим Софију, хвала на поруци   :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja se javljam u klub. Ponosan vlasnik Luxman-a L550 AII u A klasi oko 3 godine. Luxman je  nekako firma za sebe, rade odlicne uredaje, kvalitet im je na  visokom nivou i nema brljanja. L550 AII je fenomenalan aparat iako me prije par dana dobrano uplasio ali na moju srecu sve se dobro zavrsilo.

Link to comment
Share on other sites

Realno, najveća glupost je postojanje Hi-End podforuma. I uopšte samog tog izraza. Sve gorenavedene firme se bave proizvodnjom Hi-Fi uređaja. Neki modeli su bolji, neki lošiji što je uglavnom propraćeno odgovarajućom cenom. I to je to.

U pravu si....ali tema je postovana u taj podforum kao i SVE fun club teme.  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...