Jump to content


Samo za Ljuba ADMINISTRATORA,,moli se clan kotor da ne hvali svoje konje,,


kotor

Recommended Posts

Ljuba...o cemu se radi...

Ja mislim da sam bio jasan...ja sam sa ovim forumom ZAVRSIO...NE TREBAJU MI OGLASI I NE TREBAJU MI NI KOMENTARI....

OGLASE NISAM NIKAD KORISTIO,A NE KORISTIM VISE NI KOMENTARE...

REKO SAM DA SAM ZAVRSIO SA OVIM VASIM FORUMOM....

Dalje nema sto da se pise,jer necu da se zamaram glupostima kao pojedinci...A TI LJUBO NEMOJ DA ZACIKAVAS I DA SE PRAVIS BLESAV JER TO NIJE U REDU I NIJE KOREKTNO.SIGURNO SI PROCITAO SVE POSTOVE I SIGURNO ZNAS DA SAM NAPISAO DA SAM ZAVRSIO SA OVIM FORUMOM....

PRIJATELJSKI SAVJET...PUSTI TI MOJE KONJE NA MIRU I UZIVAJ.

BANUJ,CINI STO OCES MENI JE KAO STO SAM NAPISAO SVE ISTO....ZAVRSIO SAM SA OVIM FORUMOM.

IMAM PAMETNIJA POSLA.

POZDRAV SVIM KOREKTNIM,NELJUBOMORNIM I DOBRONAMJERNIM LJUDIMA.

TOLIKO OD MENE.

 

Link to comment
Share on other sites

Ljuba...o cemu se radi...

Ja mislim da sam bio jasan...ja sam sa ovim forumom ZAVRSIO...NE TREBAJU MI OGLASI I NE TREBAJU MI NI KOMENTARI....

OGLASE NISAM NIKAD KORISTIO,A NE KORISTIM VISE NI KOMENTARE...

REKO SAM DA SAM ZAVRSIO SA OVIM VASIM FORUMOM....

Dalje nema sto da se pise,jer necu da se zamaram glupostima kao pojedinci...A TI LJUBO NEMOJ DA ZACIKAVAS I DA SE PRAVIS BLESAV JER TO NIJE U REDU I NIJE KOREKTNO.SIGURNO SI PROCITAO SVE POSTOVE I SIGURNO ZNAS DA SAM NAPISAO DA SAM ZAVRSIO SA OVIM FORUMOM....

PRIJATELJSKI SAVJET...PUSTI TI MOJE KONJE NA MIRU I UZIVAJ.

BANUJ,CINI STO OCES MENI JE KAO STO SAM NAPISAO SVE ISTO....ZAVRSIO SAM SA OVIM FORUMOM.

IMAM PAMETNIJA POSLA.

POZDRAV SVIM KOREKTNIM,NELJUBOMORNIM I DOBRONAMJERNIM LJUDIMA.

TOLIKO OD MENE.

 

Nijesam u toku sto se desilo!Meni su jednom blokirali komentarisanje ili sam dobio opomenu nizasta.Ako clan foruma "hvali  svoje konje" ni prvi ni potonji.Uzivao sam ja gledajuci,tacnije citajuci,kako se latentno obradjuje i priprema ovchica za klanje!Ne od strane  clana kotor koga licno i dugo poznajem i sa kojim sam dosta toga prodao.I ja njegove i on moje tehnike.Vi ste svi posteni , ne prodajete nikad nista aaaa?Niko odje nije niti naivan,a pogotovo pojedinci.Svi smo mi "sujetni ludaci" na svoj nacin,ali pustite postenje.... Jednom sam postavio temu koliko ste najvise zaradili na nekom uredjaju.Ma niko nista,banke niko nikad zaradio.Svi du fol izgubili,naivci postenjacine,propadose,jedini ja zaradih na preprodaji,drugi niko!Samo ja?Da povjerujem u to?Pozdrav naivcinama!Dobrim momcima, a ima ih prilicno jos uvijek pozdrav od Bata iz Podgorice!Nikog nijesam vrijedjao,pa me sad kaznite ni zbog cega!

Link to comment
Share on other sites

Ni prva, a sigurno ni poslednja nepravda prema nekom od Älanova.

Evo ja sam i dalje "obeležen" kao Älan posebne grupe... A zbog koga??? Zbog trolÄine koju je skoro pa kompletan establiÅ¡ment ovog foruma uzeo pod svoje, pa kada mu viÅ¡e nije bilo interesantno samobanovao se.

Kotore, ne dozvoli da te izbace iz koloseka, nema potrebe da odeš odavde, ima na ovom forumu i finih, i normalnih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, opušteno bre. Nema razloga za rasulo !!!

Kotore, ÄoveÄe, ako si izdržao JNA kao ja - nema te sile koja može da me iznervira do mere da nekom priuÅ¡tim zadovoljstvo da se raduje mom odlasku sa foruma !!!

Živeo FORUM, živeli Älanovi foruma na Äelu sa upravom !!!

Link to comment
Share on other sites

Komentar koji je Ljuba ostavio bio vise sarkastican. Kao kad majka nezainteresovano daje prekor jednom nemirnom djetetu jer ga ostala nemirna deca optuzuju za nemirnost. Verujem Ljubica bi radje na miru da odgleda svoje sapunice i popije kaficu umesto zavoditi red u vrtic.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...