Jump to content


SAMSUNG vs LG'???


Ikac

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam za Lg,ovaj Samsung je preÅ¡ao sve granice komercijale a posbno me nerviraju njihovi paneli kada treba da se obriÅ¡u,oÄiste,noćna mora i nemoguć zadatak uvek izgledaju umazano i prljavo nemaju adekvatnu zaÅ¡titu valjda,a Philips je najbolja opcija za uložen novac

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ti pricam koji da uzmes od ta dva ali ja sam vrlo zadovoljni korisnik LG 47ce - ne znam tacno oznaku ali je neka slicna tvom predlozenom. TV je sjajan - boje, crna, mogucnosti,...

 

Sa druge strane kapiram da neke dramaticne razlike u odnosu na Samsung i nema, tako da ti se po meni sve vise manje svodi na licne preferencije I naravno cenu.

 

Poz I uspesan lov ti zelim;

 

G.

Link to comment
Share on other sites

evo da se javim da sam kupio danas tv, ipak sam se odlucio za samsung model SAMSUNG 46F700, stigao mi je dans,trenutno sam na poslu pa cim zavrsim pravo kuci da  instaliram i vidim kako to cudo izgleda i radi, Hvala vam na savetima i nadam se da nisam pogresio...:) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja sam za Lg,ovaj Samsung je preÅ¡ao sve granice komercijale a posbno me nerviraju njihovi paneli kada treba da se obriÅ¡u,oÄiste,noćna mora i nemoguć zadatak uvek izgledaju umazano i prljavo nemaju adekvatnu zaÅ¡titu valjda,a Philips je najbolja opcija za uložen novac

 

asi sad lupio pa ostao ziv! Ovste je poznato da trenutno Samsung ima njabolje led panele na svetu i na mobilinim telefonima! 

Link to comment
Share on other sites

Super-IPS (S-IPS) (LG proizvodjach) paneli koji se ugradjuju u skuplje Dell ,Viewsonic,LG monitore daju najtachnije boje i oshtrinu kao i najveci ugao gledanja.Sony i Samsung imaju iste panele,Samsungove.Inache LED osvetljenje ima vece probijane tako da noviji DELL monitori 12 serija imaju problema sa smanjenjem osvetljena.

Link to comment
Share on other sites

he he,jesam....baÅ¡ si oko sokolovo         :wave2

Blurejevi izoshtrili ochi :wave2 .Vishe zevam u detalje nego shto gledam film i tako godinama.Proklet bio ko ga izmislio.By the way dobar sistem i svaka preporuka za plazmu.Kupvinu Panasonic plazme u Srbiji izbegavati,jer ove sho su ostale posle bezanije doticnog su u svakakim stanjima.Madjarska mozda.

Link to comment
Share on other sites

@wwweljko-jeste,serija PQ 42-2000.   @gvlada-potpuno taÄno,zaista ima bolju sliku od lcd(iskustveno provjereno),a osim toga, radi već godinama-nikad problema.Da li ih ima joÅ¡ za kupiti-ne znam,ali za svaku su preporuku. @krsh-hvala.Ima ih koji imaju stotine ureÄ‘aja(Å¡to je u redu),ali ja sam (srećom)stao na vrijeme i orijentirao se na jednu marku(Technics)koju gotivim i nastojao nabaviti  samo  najbolje od njih.(iako nemam niÅ¡ta protiv drugih fabrikata,ali ovo je moj izbor),nemam  ih puno ali ih barem redovno koristim i održavam,Å¡to ne bih mogao da imam na stotine ureÄ‘aja.      :wave2

Link to comment
Share on other sites

Moj je isto 42PQ2000 i prezadovoljan sam .Bio sam kod dosta ljudi koji su kupovali ,uglavnom, Samsung LCD i pored ovo LG slika je smesna.

I pre nekih pola godine kad sam kupovao TV uzeo sam opet plazmu. Nekako slika na plazmi  mi je prirodnija nego na LCD panelima. Na LCDu je slika nekako floroscentna , neprirodna.

Link to comment
Share on other sites

Za monitore stvarno ne znam, ali u tv svetu Samsung tv imaju najbolje karakteristike. Panel jeste isti, razlije je CCFL ili LED, a sto se tice probijanja sa LED osvetljenjem pa manje je nego sa lampama.

i na mobilnoim telefonima, vrlo bitno da se naglasi! svi ajfonovi eplovi koriste samsung ekrane ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...