Jump to content


Koliko ste nalozeni na Forum?


Gox co.

  

32 members have voted

  1. 1. Koliko ste nalozeni na Forum?

    • Veoma,koristim svaki momenat za pracenje i ucestvovanje u temama
      9
    • Ponekad,ucestvujem u temama redovno
      12
    • Veoma retko,nikad ne ucestvujem u temama
      2
    • Veoma cesto,nikad se ne pojavljujem u temama,samo citam
      9


Recommended Posts

Duboki respekt i naklon za Trotera zbog njegov muzicki ukus i umerenost u ucestvovanje na forumu. Ne mogu recima opisati koliko mi pomaze da obogatim svoju muzicku biblioteku. Sledim njegove tragove u snegu i prasini gde god probije put da i ja koracim i dozivim putovanje ali na svoj subjektivan nacin.

 

Isto komplimente Milosu zbog strasnu neumerenost, intelektualnu prgavost i humor u "tretiranje" banalne odvaznosti ovog hobija. Bez njegove postove forum mi je karakteran koliko i jedan usamljeni volvoks u casu vode.

 

Najvise volim da citam postovi tehnicki educiranijih clanova i zanima me dio elektronike u ovom hobiju. Svako ko u tome pridonesuje je meni favorit na forumu.

 

Sve ostalo je totalna katastrofa. :ruganje

 

:bacanje

Link to comment
Share on other sites

ima dosta kolega sa ovog foruma,kojima bih dao svoj glas za razumevanje i struÄnost,ali ne bih sad da ih sve nabrajam,jer bih možda nekoga sluÄajno izostavio,pa bi se onda neko i možda naljutio tako da će to biti ovako u globalu anonimno,sve vas pozdravljam!

Link to comment
Share on other sites

Složio bih se sa prethodnim postom don TYSONa,liÄno imam pravilo da ne komentariÅ¡em stvari/uredjaje koje nisam video/sluÅ¡ao,te samim tim je i moje javljanje proredjeno.Na mnoga pitanja su dati odgovori,ali i dalje ima puno ljudi koji bez prethodne pretrage traze savete i pomoć,a to ume da bude dosadno.Takodje,prepucavanja pojedinih Älanova,da se ja pitam,ne bih tolerisao.

Link to comment
Share on other sites

Forum pratim relativno redovno.Primijetio sam da kad ja imam vise vremena , a to je vikend cini mi se da je aktivnost clanova smanjena.Pratim sve od Technics sekte,a nijesam zaludjen tim brendom ,savjete i informacije o cd-plejerima,pojacalima i gramofonima,zvucnicima.Kad su u pitanju mrezni plejeri tu sam zaostao u razvoju.Svidjaju mi se svi savjeti po pitanju popravki,modifikovanja uredjaja i vjerujem da se ovdje dosta moze nauciti,naravno ne od svih.

Kad su opravke u pitanju i savjeti o njima najvise imam povjerenja u "Ladni Bubulj"-Stoun Cold i Gox-a.Cini mi se dosta znaju i nesebicno dijele savjete i pomoc sto je za svaku pohvalu!"Ladni" ima i dobar smisao za humor pa mi je jos draze procitati njegov komentar.

Kad su drugi clanovi u pitanjuZoran - BG je ovako na daljinu vjerujem najbolja osoba na ovom forumu.Jos nijesam ni kod koga vidio toliku skromnost,ljubaznost,znanje,zelju da pomogne drugima.Nikad nema neke ispade,ne daj boze prepirke.Momak je prva liga!Sjecam se da je i jedan Denon-ov dek poklonio , tako sto ga je ponudio na forum,a nije ga poklonio,barem mi se cini nekom drugaru.Svaka cast.Istinski je poznavaoc mnogih tema kad je hi-fi u pitanju.Potpuno su mi okej komentari i teme Bujodraga,Doc Holideja,Siroma,Willy Studera,Pavlake,Sondeka ima tu jos par clanova.Zamalo da zaboravim Retro -mena odlican poznavalac,a zaljubljenik i romanticar kakav se ne srijece cesto.Cca 167 dekova,aloooo kolko je to.?Samo da ih slozi u nekoliko nizova to je cudo.Sve je to skupljao,tacnije dobar dio kupio pretpostavljam.Popravlja te uredjaje koje ko zna kad ukljuci.To se zove pasija!To je zavisnost od hobija!

Stvari koje mi se ne svidjaju,o njima sam vec pisao,pa necu ovom zgodom.

 

Smeta mi sto pretraga ne radi kako treba.Cesto sam trazio nesto,pa nista.Postavim temu moderator mi skrene paznju kako je o tome bilo vec..itd.

Bogami sam zavisan,ne pretjerano ali postoji navika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...