Jump to content


Out of Space


MRMOT

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne moraš da mi "persiraš". Naravno da ne.

 

- POLITIKA JE ZABRANJENA

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/25396-pravila-foruma/

Aha... Nisam znao da je tako, poÅ¡to su i drugi pre mene ubacili politiku i politiÄare, a vidim joÅ¡ uvek im niste pobrisali postove...

Doduše, mnogo manje eksplicitno nego ja. :nerd

Link to comment
Share on other sites

Aha... Nisam znao da je tako, poÅ¡to su i drugi pre mene ubacili politiku i politiÄare, a vidim joÅ¡ uvek im niste pobrisali postove...

Doduše, mnogo manje eksplicitno nego ja. :nerd

 

Staviš u avatar...

 

Ja nisam video da je iko prozvao politiÄare, nema nijednog imena, fotografije, montaže,, i ne vidim razloga da bi NEKO ugasio forum. Uostalom, nismo pominjali ljude, već nadprirodna bića. :ph34r:

 

Usput, red je se aktivno ukljuÄimo u sveobuhvatnu zajebanciju diljem internetskih zavejanih stepa.

 

Baš tako...

Link to comment
Share on other sites

Sjajna tema za nedeljno jutro! Ustao sam ja rano, da ne bude zabune, onda sam do prodavnice i nazad uspesno imitirao Katarinu Vit sa pocetka karijere, umetnicki dojam 9.7 i nisam nijednom pao, posle sam usisao ceo stan i znojem obliven prelistao stampu.

Ah kakve divne vesti i prizori sjajni! Videh biće nadprirodno kako gologlavo (!) prkosi vetru od 700 milja u sekundi i daje izjavu u kameru dok mu se suze pravednicke ledise na licu. Ton sam, srecom, iskljucio jer to ne bih podneo.

Onda ovde vidim najbolji avatar na forumu ikada i uobicajeno preganjanje da li da budemo forum ili cemo da budemo forum ali da to niko ne primeti. Ako primeti, ode forum.

Mrmote, jedna jaÄa kafa i kafetin i bićeÅ¡ ko nov.

Link to comment
Share on other sites

Ne budite na kraj srca, Supermen iz Feketića je mnogima ulepšao dan juče. Pa taj herojski poduhvat je motivisao celu zemlju da se uključi i na neki način da svoj doprinos u borbi protiv lošeg vremena i depresije. Evo hrabrih sugrađana koji su rešili da slede Vođin primer:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xcArqSn5MuI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...