Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prva stavka novog sistema nabavljena. U pitanju je pojacalo HK 655 Vxi.

Slusano na vise razlicitih zvucnika ali se jos nisam odlucio za prave. U uzi izbor ulaze B&W i Quadrali.

 

Pojacalo sjajno zvuci, odlicno je ocuvano, unutra nista nije nabubrelo, zardjalo, i dalje su tu originalni izlazni tranzistori (po dve povelike crne i zelene Toshibe)

Jedina mana sto loudness dugmence malo pucne, ali je to koliko sam razumeo standardno na HK iz tih godina i da se resiti ciscenjem.

post-30914-0-99533800-1395872364_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ako ne zelite da kupujete nista novo, ili menjate bilo sta, onda je savet da nista drugo ni ne probate u svom sistemu.  :order

 

Ja se za'ebao i probao ovo, mislio cisto da cujem kako radi neka takva sprava.

 

I tako, na kraju (sto je bilo veoooma brzo) jedva nagovorih vlasnika da proda i udomih:

 

Accuphase C-220

a13.jpg

 

Steta je da se ne vidi i u ovakvom izdanju:

c-220-topfrtopen.jpg

 

Rekao bih da sam sa izvorima zavrsio. 

:listen

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao prilike da ga pazarim u par navrata na 400e. S' obzirom da je Sqeezebox Touch kod nas, iz dobro poznatih razloga, solidno poskupe, ovo je isto tako nesto sto treba uzeti u obzir.. Kao nov je kostao neuporedivo vise. A totalno zanemarena sprava, tj, trenutno podcenjena, ako se sve uzme u obzir. Mada, gaze ga godine i tehnologija, to je neminovno.. Samo sto i dalje odlicno izgleda. :thumbsup2

 

 Ima tu jos odlicnih strimera kada se priblizimo cifri od 400-500e. Ovo okacih jer je isto Logitech, model Transporter. :)

 

Po meni takva ulaganja u strimer nisu opravdana, zato ga i ne kupih. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...