Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Javi obavezno kakvi su dojmovi posle slusanja 

Pa je necu pisati da ne bude svaki ciga svoga konja hvali ali se nadam da ce dugar hteti pa cu ja copy paste.

Odose pozdravi diljem kugle zemaljske (sreca da si kao "stric" poznat u dosta zemalja). :)

Link to comment
Share on other sites

@UncleAlbert 

Drago mi je da te 36a lepo služi. RazmiÅ¡ljam da Neskoru maznem na par dana njegov i tako odluÄim (fali mi 1-2% do stotke) i da ga kupim sebi i odradim kao tvoje i zavrÅ¡im na neko vreme sa pojaÄalima. MuÄi me ovaj Stradi sa 2a3 SETom jel pametniji ljudi kažu da SET+FR zvuÄnik je do j..a kombinacija. Da li može url sajta za 2a3?

Link to comment
Share on other sites

Nije Hi-fi ali sam delom zbog hi-fija kupio:

 

Хехе.... и ја Ñам добио један квалитетнији унимер, тренутно га кориÑтим за мерење Ñобне температуре! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Хехе... ти ко Ðим, из Ñерије ''Према Ðиму'', купи жени за рођендан куглу за куглање. :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе... ти ко Ðим, из Ñерије ''Према Ðиму'', купи жени за рођендан куглу за куглање. :)

Ne laje kera zbog sela....

Link to comment
Share on other sites

Хехе.... и ја Ñам добио један квалитетнији унимер, тренутно га кориÑтим за мерење Ñобне температуре! :wave2

Ja nisam ni video da ovaj unimer ima merenje temeperature, odusevio sam se kad sam saznao!

Link to comment
Share on other sites

Deda Mraz me je, zbog zauzetosti i nemanja drugog termina, danas odveo do One Hi Fi-a. Zbog Äuvene dileme Å¡ta uzeti (kao i sa svom decom u prodavnici igraÄaka), isti je izgubio strpljenje i ostavio me samog sa Darkom...

A onda smo, posle dužeg, i lepo provedenog vremena iz objekta izašli Harbeth, Skylan i ja... :banana

 

Link to comment
Share on other sites

Deda Mraz me je, zbog zauzetosti i nemanja drugog termina, danas odveo do One Hi Fi-a. Zbog Äuvene dileme Å¡ta uzeti (kao i sa svom decom u prodavnici igraÄaka), isti je izgubio strpljenje i ostavio me samog sa Darkom...

A onda smo, posle dužeg, i lepo provedenog vremena iz objekta izašli Harbeth, Skylan i ja... :banana

He he. Lolo jedan

Svrbe te pare.

Jel "ono" leglo kako treba?

reinhardt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...