Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle kabla od 6m sigurno, uzivaj pa iznesi neke utiske i sugestije kada se sve slegne.  

 

Napajanje prvom prilikom posle toga koje ce biti u upotrebi i kada se kinez izgustira, ako se izgustira. 

 

 

offtopic: sto se mene tice, kolega Z^ika mi je dao smernicu ka necem meni interesantnom, http://www.teradak.com/products/102.html

ali cena je :1038: . Ima li neko ko je ovako nesto radio u DiY varijanti?

Link to comment
Share on other sites

^

Pre nego Å¡to posluÅ¡am ovo teÅ¡ko da ću se odluÄiti za iÅ¡ta za Å¡ta valja platiti sve delove jer, u zbiru, to izaÄ‘e... Za ovu cenu, jedino mi je naruÄivanje ozbiljna prepreka. Ergo, ako neko donese ovde, ima kupca.

Naravno, ako neko napravi u tom opsegu cene, ponovo, ima kupca.

A to napajanje (TeraDak) taman mi se i slaže (kao da je to važno... ;)) sa sokoćalom koje je znaÄajno bolje u poreÄ‘enju XMOS i TeraDak... Samo kratko sam ga sluÅ¡ao (ne u svom system-u, otud i znaÄajna ograda) u poreÄ‘enju sa HiFace i nisam poželeo ikakvu izmenu.

Link to comment
Share on other sites

Udomio, ima vec davno, Realistic Minimus 7 zvucnike. Prva i najbolja verzija, u Alu kucistu. Male, slatke, kompresije.

Pre neko vece je stig'o i Realistic STA-7 Risiver. Matora sprava, izuzetno posteno napravljena. Prilicno lepuskasta, sto se mene tice.

Sto bi zajedno cunilo Realistic "System Seven". 

 

Nisam mogao, a da ne pohvalim, koliko dobro ova kombinacija radi. Sve ovo je namenjeno za PC sistem i zvuci stvarno odlicno. Rekao bih cak i bolje od nekih jeftinijih i olako sklopljenih sistema. Pravi HiFi-monitoring u malom. :)

 

Nisam uspeo da uhvatim pravu boju osvetljenja na Risiveru. Na prilozenim slikama je nekako izbledela i svetla, u stvarnosti je bas suprotno. Cista, zelena i jasna, a opet umerena i ni malo napadna. Podseca na Harmane iz slicnog doba, HK430/630/730/930. I to su odlicne sprave, kad ih vec pomenuh.  :thumbsup2

 

post-19031-0-02406200-1418219117_thumb.j

post-19031-0-06498100-1418219124_thumb.j

post-19031-0-83504400-1418219136_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Udomio, ima vec davno, Realistic Minimus 7 zvucnike. Prva i najbolja verzija, u Alu kucistu. Male, slatke, kompresije.

Pre neko vece je stig'o i Realistic STA-7 Risiver. Matora sprava, izuzetno posteno napravljena. Prilicno lepuskasta, sto se mene tice.

Sto bi zajedno cunilo Realistic "System Seven". 

 

Nisam mogao, a da ne pohvalim, koliko dobro ova kombinacija radi. Sve ovo je namenjeno za PC sistem i zvuci stvarno odlicno. Rekao bih cak i bolje od nekih jeftinijih i olako sklopljenih sistema. Pravi HiFi-monitoring u malom. :)

 

Nisam uspeo da uhvatim pravu boju osvetljenja na Risiveru. Na prilozenim slikama je nekako izbledela i svetla, u stvarnosti je bas suprotno. Cista, zelena i jasna, a opet umerena i ni malo napadna. Podseca na Harmane iz slicnog doba, HK430/630/730/930. I to su odlicne sprave, kad ih vec pomenuh.  :thumbsup2

Zar ne bese onaj silver mini Philips za PC sistem?   :wave2

Link to comment
Share on other sites

Baš je lep.

Vidim da piÅ¡e "tuning". 

Å ta, nosio si ga u Gradaaudio na upgrade?

 

Lep, nego sta.

Nisam, al' nemoj nikom da pricas.

Sam sam to ubacio, kako bih mogao da se hvalim da ipak jesam.  :banana

@ab-co-axial  :cheers

 

@Roki, izjalovilo se nesto, sto nije bilo do mene. Ce obnovimo pricu, na narednoj berzi.  :cheers

Link to comment
Share on other sites

Moj gramofon ima londonsku epopeju. Trenutno je kod treceg prijatelja u stanu. Nikako da stigne do onih koji treba da ga dopreme ovamo. Svi kad ih pitas, kako ne brate, sve za tebe i onda ga uzmu od ovog prethodnog, al' naprasno izgube volju da dalje procesuiraju. Već sam se pomirio sa tim da će stanje u odnosu na ono što sam kupio, biti znatno izmenjeno, a ja neću znati ko je krivac.

Link to comment
Share on other sites

tzv.kolektivna odgovornost.Vidim ja da ce taj Jugoprevozom na kraju u BG stici.I ja sam svoj gram cekao 2meseca,al mi je tvojih 6 manje naravno,ja sam ipak malo vise malo u neizdrzu kad su ploce u pitanju.

Stigao je u "sabirni centar", napokon! Sad Äekamo turu za Bg. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Od Äika Zokija, sa meni dalekog severa stigao Deda Mraz u vidu poÅ¡tara :

U paketu iznenadjenje.

Vizuelno poskakujem od sreće (kažu da je to zdravo).

Emotivno - kad se malo zagreju kablovi, napisaću šta mislim.

InaÄe, ovo su Oneuli kablovi sa mojom idejom estetike ...

 

post-15818-0-18643400-1418661234_thumb.j

post-15818-0-55732400-1418661236_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...