Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

Знам да није ХиФи ал' је бар део, овим путем Ñе захваљујем колеги Рокијана на поклону. Дуго Ñам их чекао и најзад ето    :bounce

 

dnd1l4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Знам да није ХиФи ал' је бар део, овим путем Ñе захваљујем колеги Рокијана на поклону. Дуго Ñам их чекао и најзад ето    :bounce

 

dnd1l4.jpg

Uhhh... aj mi ih daj za horne :facehearts

Link to comment
Share on other sites

Crveni je Air, plavi je Oneuli, verzija sa plavim skinom proÅ¡arano crnom mrežicom. ÄŒuo sam da je neki ringeraja ( :wave2  ) sa hifi foruma baÅ¡ zadovoljan sa Oneulijem, a ionako sam se kanio da se ponovim u smislu kablova, pa nisam dugo razmiÅ¡ljao. Jedva Äekam ponedeljak  :facehearts .

 

stoN_Cold

За ауто иду каблови Ñа другачијим Ñкином, то иде у другом пакету  :D

Link to comment
Share on other sites

stoN_Cold

За ауто иду каблови Ñа другачијим Ñкином, то иде у другом пакету  :D

 

Ух добро је, већ Ñам помиÑлио оно прво.    :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Crveni je Air, plavi je Oneuli, verzija sa plavim skinom proÅ¡arano crnom mrežicom. ÄŒuo sam da je neki ringeraja ( :wave2  ) sa hifi foruma baÅ¡ zadovoljan sa Oneulijem, a ionako sam se kanio da se ponovim u smislu kablova, pa nisam dugo razmiÅ¡ljao. Jedva Äekam ponedeljak  :facehearts .

Bićeš zadovoljan 100%, iako je kod mene K10 za nijansu "nadsvirao" Air, ali to je kod mene, kod tebe opet može da bude sasvim suprotno, nijanse su u pitanju, tu su negde ova dva kabla.

Oneuli je za klasu iznad Air-a, po meni Air nema šta da traži pored njega.

Da li si probao Route 66? OdliÄan interkonekt po joÅ¡ uvek relativno prihvatljivoj ceni! :thumbsup2

Knotty ne uzimam u obzir, dosta je skuplji od svega gore navedenog.

 

Kod mene Denon i Classe povezuje RR interkonekt, a Route 66 ide od Classe-a do snagaša. Kombinovao i ovo je kudikamo bolja opcija nego obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Promenili su (stavili su bolji, na kućište) RCA. Poradili su i na I²S. Lepo. Uživajte.

Kada dože želja za upgrade: http://www.teradak.com/products/?id=27

Imam oba (istina, ja imam ovaj stariji ali je i XMOS prethodno izdanje, pa se nekako i slaže) i sluÅ¡am ih već (po)duže vreme... ;)

A kada se zaista poželi upgrade, to i ja (joÅ¡) Äekam da me uhvati može i ovo ili, joÅ¡ bolje ovo...  :wave2

Ako neko bude ovo nabavljao, neka javi...

Link to comment
Share on other sites

Vlajo, kakvi su utisci vezani za FTA?

 

Veruj da nemam vremena za ozbiljno sluÅ¡anje, to će morati da bude za vikend. Sada se sve krÄka, uklopilo se kako sam želeo. Zvuk moram da analiziram kad se odmorim, znaÄi subota i nedelja. Air je  trebao da bude za vezu komp do ampa (Cambridge Audio Topaz AM 10), ali sam se nehotiÄno zahebao oko dužine kabla, pa moram neÅ¡to da kombinujem !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...