Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

. . .

Impulsu svaka Äast  :klanjanje

 

Eh, taj Impuls.

Izuzetak, koji potvrdjuje pravilo.

F3 mi je licno daleko, daleko od mojih postavki.

Sa druge strane, ovakvu pedantnost, preglednost, nisam skoro video na "nasim" prostorima. :)

Bice to fini povod za uprediti sa amp-ovima u tvom okruzenju.

Respect.

Link to comment
Share on other sites

Ma cisto da se zna da je bacio pare :order ...Siroma sam al sam besan...bre!.

Svaka cast na radu a bogami i uredjaju..  Predpostavljam da su pare uparene onako hifilisticarski. Chuck Norris appruved.  Ma da se zna ko je ko. Svaka cast.  Uzivaj Druze Hazjaine.

Uf, umalo zaboravih... :wave2

E ako sad nebi dao hiljadu maraka da ovo imam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Веома лепо! ЈеÑи поредио Ñа SA8005?

 

Nemam SA8005, tako da nisam poredio. InaÄe NA8005 je prikljuÄen na M2Tech Young DSD DAC, kom dajem prednost kada ga poredim kao DAC sa NA8005. DSD fajlovi mogu da idu sa eksternog diska (NAS-a, naravno USB-a), ali u tom sluÄaju NA8005 koristi svoj DAC za procesuiranje i usmerava izlaz na RCA a ne na SPDIF out. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam SA8005, tako da nisam poredio. InaÄe NA8005 je prikljuÄen na M2Tech Young DSD DAC, kom dajem prednost kada ga poredim kao DAC sa NA8005. DSD fajlovi mogu da idu sa eksternog diska (NAS-a, naravno USB-a), ali u tom sluÄaju NA8005 koristi svoj DAC za procesuiranje i usmerava izlaz na RCA a ne na SPDIF out. 

 

Занимљиво, питам јер је Ð…Ð8005 одлично оцењен као дак од кориÑника Ñамо што нема мрежну подршку. Ðе знам да ли је бољи или иÑти као твој уређај. У здравље да Ñе Ñлужиш!

Link to comment
Share on other sites

Занимљиво, питам јер је Ð…Ð8005 одлично оцењен као дак од кориÑника Ñамо што нема мрежну подршку. Ðе знам да ли је бољи или иÑти као твој уређај. У здравље да Ñе Ñлужиш!

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

 InaÄe NA8005 je prikljuÄen na M2Tech Young DSD DAC, kom dajem prednost kada ga poredim kao DAC sa NA8005. DSD fajlovi mogu da idu sa eksternog diska (NAS-a, naravno USB-a), ali u tom sluÄaju NA8005 koristi svoj DAC za procesuiranje i usmerava izlaz na RCA a ne na SPDIF out. 

 

Prvo Äestitke za NAP!!!

ZnaÄi da praktiÄno preskaÄeÅ¡ DAC od NA8005 i signal strimujes ka M2Tech. Ako nije problem da li možeÅ¡ da kažeÅ¡ par reÄi o tome kolike su razlike izmedju ova dva DAC-a. Da li koristiÅ¡ joÅ¡ neku od mogućnosti NAP-a (fm/am tjuner, internet radio...)?

Link to comment
Share on other sites

Prvo Äestitke za NAP!!!

ZnaÄi da praktiÄno preskaÄeÅ¡ DAC od NA8005 i signal strimujes ka M2Tech. Ako nije problem da li možeÅ¡ da kažeÅ¡ par reÄi o tome kolike su razlike izmedju ova dva DAC-a. Da li koristiÅ¡ joÅ¡ neku od mogućnosti NAP-a (fm/am tjuner, internet radio...)?

 

Hvala. Tek je stigao, nisam pravio ozbiljniju analizu još. Slušao sam internet radio.. radi :)

Link to comment
Share on other sites

shure_v15.jpg

 

 

 

:listen

 

 

Obrati paznju na ukupnu kapacitativnost - unutrasnje ozicenje rucice + phono interkonekt + phono preamp.

Trebala bi da bude tacno, ili sto je moguce blize 250pF.

 

 

Ja sam se davno bio zeznuo i kupio novu V15Vxmr sa dodatne dve rezervne igle, a nisam imao mogucnost da ispunim gore navedene uslove (nisam tada znao za njih) .

Svirala je lose (dosadno, mrtvo i tupo), pa sam morao da sve prodam i pri tome sam izgubo dosta novca.

 

 

Da sam bio pametan i zadrzao je do danas, mogao sam i da dobro zaradim sa obzirom za koliko se prodaju! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...