Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

     Cisto da se malo posle vekova umesam. Cela prica je krenula s mojim line preampom (prakticno muklo forumima raznim propracenim),  koji je Impuls maestralno napravio, te u isti malopre spomenuti  ubacio odlicne MM i MC phono sekcije. Drug Wooly  cuo na line-u i MM-u, te po sistemu... Moze mi se, ocu to al u tri kutije, a sto ne mere u cetir kutije, ili pet il nijedna, ....na koncu i moglo nam se ( a njemu posebno bilo da hoce beskompromisnu pricu, a tek sto mu se moglo), spreman na price tipa... Imam ja to bolje kuci, bas planiram evo vec trecu deceniju da zamenim geto blaster, al znas kaki..., moze to i za manje para,  jos biras kondove bolje nego nove, znali bre Stari Grci sta je pravi kond a cena jbg... os ti antiku il neces, pa jos beskompromisna ( samo na mernim aparatima, tj, nigde nema nominalnu vrednost, Grci prevaranti, pa jos stari, sta ces)... bice to gotovo u prvom kvartalu 2078-e, e da sam ja to pravio kako bi to bilo,.., resi da pomogne malu privredu Backog okruga, doduse na Sombor srecom orijentisanu, ne predgradja razna uokolna, te ulete cista srca i novcanika ( naknadno) u sve ovo. Za pocetak. Posle dugog vremena videh ozbiljan rad. Posle dugog vremena videh seriju uradaka jednog autora, pa svi isti, pa nema razlike, pa i sledeci ce vid cuda biti isti... Bravo Impulse!!!! :klanjanje Bravo Wolly ( Isuse tak je ...), more bravo malo i ja sto povukoh nogu, bar malcice. Sad mi krivo sto nisam poslusao Impulsa do kraja, al tu wooly bio pametniji i strpljiviji da ga saslusa, sto i nije bas uvek lako ( Impulse  :cheers ). Vidim da su neki vec izrazili iskrene i tople pozdrave radu, dok su se neki  zacudili ko kad je moja baba Bisenija videla leteci tanjir, ( ajd sad, nije to bio bas leteci tanjir, al ni ona nije bas bila trezna, a greota bas lep tanjir, al ne svetli plavo, bem ti diodu), te nastavise da prosipaju svasta po zoni depilacije... njihove.

 

     Mislim, ne brinem za sebe, meni se karma već us...la  na zivot i poredjala rodbinu i pretke da seksualno opsti sa njima, kad vec ne umem da lemim i skutijavam, nego razmisljam, eto, napravice Impuls i Wolly ( Isuse tak je....) blago receno zlu i naopaku spravu. Mogu da zamislim kako ce to da sviri. Hrabro dalje nastavljajte momci, jos malo  i krece veliki zvuk iz kompenzatora ( Wolijevi Tanoji) i pretvara se u klasicnu idilu oplemenjenu genima feudalnog džet-seta. Kuća u predgraÄ‘u, pun gepek namirnica i mesa ‘di god da u’vatis, Aristokratski, dostizno, al jedva. Kad sam neke "cuvene" stvari video ni Rumunija mi nije bila strasna Cestitam, gurajte napred. :thumbsup2 Sou moze da pocne.

 

post-10830-0-07217200-1409171854_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Pioneer PL 630...

. . .

 

Lepo ocuvan "komad".

Fin " za oko".

Mana - DD pogon.

Tj. i nije mana za one lezerne, za one koji vole plug & play. :)

 

Da najavim još jednu najavu :)

attachicon.gif20140828145756.jpg

 

O o o .... ete i prednje ploce.

Medjutim, ono sto dominira slikom i pleni - hladnjaci ! :loveface

Jos uvek nemamo nikakav info o topologiji, etc. ?

Impulse ..... javi se ...

Sta je inkorporirano u ove preamp-e ?

Mozbiti vintage Hitachi neki element ? :)

Link to comment
Share on other sites

PL 630 Izgleda odlicno uzivo,sve lepo radi.Siri je od drugih komponenti.

Pojacalo je pioneer av ax3 koji nema phono ulaz,

pa sam za probu uzeo od brata Onkya 8450.

Zvuk je odlican,bas kako sam i ocekivao ,electro voice Status 50 lepo rade sa Onkyom,otvoren i dinamican zvuk.

Sad moram da pojurim phono preamp ili mozda neko stereo pojacalo pa na preout av resivera.

Link to comment
Share on other sites

Postoje, za MM kao i za MC. Nalaze se unutra na ploÄi. Kod MM/MC preampa će se spolja ugraditi prekidaÄ kojim će se birati aktivni ulaz.

O topologiji će Impuls, otvoriću posebnu temu kada preampi prosviraju kod mene kući (biće tu joÅ¡ malo iznenaÄ‘enja osim pretpojaÄala).

Ooooo nema te nema pa onda klizeci .....

Cekam samo da se Grozni pojavi kao ono ... Kad Haretova raja izgaza frajera :-)

Impuls je Mr. Apoteka :-)

Edit: Ja sam mogao da se ponovim "gradom" ("brzo" a ... Hegelom) ali ga Opppo dobro opprao. Cekam da otvore pa da se ucipam :-)

Link to comment
Share on other sites

Ma okliznuo sam se na izmet od Svete Krave, pa mi odma' dadoše žuti karton :D

Zuti karton je bolji od crvenog ... iako, da smo se drzali crvene ne bi bili gdje jesmo ... a ja bi bio kuci ... samo, bez BATa :-)

Impuls je ušao u serijsku, teško ga je sada zaustaviti :)

Impuls, kako bolji fotoaparat ima, izbacuje sve kao iz tamne sobe .... ali bez nijansi, sve isto kao da je Japanac :-)

Link to comment
Share on other sites

Само да поради мало на дизајну, уређаји би били Ñвеобухватно за 10.   :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Само да поради мало на дизајну, уређаји би били Ñвеобухватно за 10. :thumbsup2

:wave2

On se bar pridrzava dogovora i isporucuje .... cak na vrijeme.

A dizajn, naspram komsijeodprijateljami, je san snova :-)

brw: Ne zaboli te ruka od mahanja?

Link to comment
Share on other sites

Uz duzno nepostovanje a sta fali dizajnu? Mozda plava dioda? Dizajn je minimalisticki  sveden na funkciju  uredjaja a ne WAF faktora. Video sam uzivo prednje ploce i deluju :klanjanje .  Wolly ( Isuse tak je mastovit) ima jos neke ideje, al o tom potom.  Zakljucak dizajn je bas naki kakav treba da bude. Ko to kaze?  Pa ja. Jesam li merodavan za tako sto? Naravno da nisam, ali zaista fenomenalno izgleda. Stvar je samo referentne tacke ko od cega polazi, to jest ko je sta u zivotu video. To nema veze sa svajserajem, da me se ne shvati pogresno.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...