Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja sam imao Olebake 2x2.5 pre VDH.Kad je doneo postar VDH i rekao 70 eurosa za 4m kabla,umalo ne padok.Svakake rechi sam samom sebi izgovorio,dok ih ne povezak,poshto nisam verovao u zice,a onda je bilo vauuhhh!!!!!!Jos samo Bowerice,Harman je dobar(mada ko zavoli JBL,nikad ga ne zameni) :wave2.

 

P.S. Mogo si probati nesto iz Tozine kuhinje(Schweißen Meister Cabel).Kako je chovek krenuo jednog dana ce ovi njegovi kablovi vredeti 1000 eura metar.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao Olebake 2x2.5 pre VDH.Kad je doneo postar VDH i rekao 70 eurosa za 4m kabla,umalo ne padok.Svakake rechi sam samom sebi izgovorio,dok ih ne povezak,poshto nisam verovao u zice,a onda je bilo vauuhhh!!!!!!Jos samo Bowerice,Harman je dobar(mada ko zavoli JBL,nikad ga ne zameni) :wave2.

 

P.S. Mogo si probati nesto iz Tozine kuhinje(Schweißen Meister Cabel).Kako je chovek krenuo jednog dana ce ovi njegovi kablovi vredeti 1000 eura metar.

Nabavio sam ga nesto povoljnije od tebe, ali tako se namestilo. B&W je bio u mojoj kuci preko 10 godina, ali posle susreta sa JBL-om, sta reci, love at first sight and listening :facehearts  Slusam takvu vrstu muzike da mi je ova kombinacija bas legla, a ako ovaj vdH CS 122 izvuce jos malo, super, ako ne, ide dalje i to je to.

 

A sto se tice Toze, za njega respect, covek je entuzijasta i pronalazac, vedrog duha, ali ja sam audiofil snob ( volim brendirane stvari ) a i nemam kad da se bakcem sa takvim egzibicijama. Ovo je prakticnije, ulozis novac u nesto za sta znas, da ces kasnije uspeti da ga povratis  ukoliko nisi zadovoljan dobijenim.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Neće bolje pojaÄalo da mu bude "neÅ¡to" na istim zvuÄnicima. Obrnuto hoće.

 

Ma kazem da mora i NAD otici nakon Bowerse. Sonus Faber + Accuphase mislim da je pristojno, covek se ne obruka kad mu svrati drustvo. 

Link to comment
Share on other sites

Sonus Faber + Accuphase mislim da je pristojno, covek se ne obruka kad mu svrati drustvo

 

Te jeftine sprave preskachem kad gledam opremu,samnom niko nece da se druzi,kazu da zivim u virtualnom svetu(veshtachka teligencija),tako da se ne brukam,a i zena me napustila zbog hife,zadnje rechi su bile citiram"E sad mozes da ga gurnesh u onu rupu dole".Mislim da je mislila na port napred na Bowericama.Zato i gluvarim po ceo dan na forumima,da vidim ko je u pravu,a koje u krivu.

 

Za gubitak bubrega zbog radi nabavke DAC-a ovim putem puno zahvaljujem moderatoru Studeru i Simi Sonicu.Bili su jako ubedljivi :wave2.

Link to comment
Share on other sites

Te jeftine sprave preskachem kad gledam opremu,samnom niko nece da se druzi,kazu da zivim u virtualnom svetu(veshtachka teligencija),tako da se ne brukam,a i zena me napustila zbog hife,zadnje rechi su bile citiram"E sad mozes da ga gurnesh u onu rupu dole".Mislim da je mislila na port napred na Bowericama.Zato i gluvarim po ceo dan na forumima,da vidim ko je u pravu,a koje u krivu.

Ma, ko ih sluÅ¡a Å¡ta priÄaju, ako alimentacija nije drugi bubreg onda ne vidim problem.

Link to comment
Share on other sites

Zar nisi imao B&W DM602 S3

 

Ne.B&W603S3 zadnjih godinu i po.Dobavljeni od moga jako dobrog prijatelja vishe,vishe godishnjeg audiofila,veoma ocuvani.On je prvi vlasnik.Kod njega sam ih slusao sa NAD-om 375,CD-om 545 i VDH kablovima.To mi je se jako dopalo.pogotovo lakoca kojom puni prostor velikog dnevnog boravka,jako siroka scena i osecaj da je ispred tebe mnogo veci zvucnik.Do tada nisam znao za B&W(veliki brendoman).Inace sam kao mladjan lovac bio veliki fan JBL-a,a kasnije AR-a.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...