Jump to content


Kritika: nema uploadinga *.xls fajlova


talichni

Recommended Posts

Hteo sam sa Älanovima foruma da podelim tebelu raÄ‘enu u excel-u, a tiÄe se prijema svih fm stanica koje uspevam da uhvatim sa svoje lokacije, meÄ‘utim kad sam hteo da je attach-ujem, Äekalo me je neprijatno iznenaÄ‘enje, to nije moguće. Iako mogu da razumem brigu admina da se kroz makroe ne provuÄe neÅ¡to maliciozno na forum, najobiÄnija tabela biz ikakvih makroa nije nikakva opasnost. Nisam probao da je eksportujem u *.csv format, možda može tako?

Link to comment
Share on other sites

Evo tabele. Posle malo problema (Photoshop pada kada pokuÅ¡am da slepim viÅ¡e slojeva u jedan, sredio sam to), stiže tabela prijema stanica sa moje lokacije (Å¡ira okolina Smedereva, N 44.64961, E 020,90957. Malo je nepregledna jer je potrait, ali skrolovanjem se sve vidi. PNG format zauzima manje od JPG, a limit je 512kb. Namera mi je da od korisnika foruma saznam kakav je prijem sa njihove lokacije, da uporedimo. Oprema za sluÅ¡anje je: Gorenje Elrad Coax usmerena radio antena (ne znam model, dugaÄka oko 3m, sa 5 ili 6 reflektora i dipolom Äini mi se, 1,3m), pojaÄavaÄ za FM opseg Dual KruÅ¡evac, Tjuner Sony ST-S261. Antena gleda po pravcu otprilike izmeÄ‘u Avale i PanÄeva, rekao bih pravo ka centru BG-a. Imam na tavanu rotator antene iz vremena prastarih pre kablovske, mogao bih i da je rotiram, ali će to saÄekati proleće. Admini neka ovaj post premeste gde treba, ako treba.

post-29750-0-07962700-1391344106_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...