Jump to content


Zvezdasta strujna letva


zoranzu

Recommended Posts

Hejt tu bi a partibrejker,ali zar se cela prica ne moze izbeci jednom hidrom koja ide u zidnu uticnicu direktno,a sa druge strand u uredjaje.U mom slucaju da,Graham hidra.zamenjuje letvu i sve strujne kablove u mom sistemu i dizajnirana je kao nastavak star earth principa unutar uredjaja.Dizajnirana je za naim ali mozda nije losa ideja da se napravi na pr. od fta kablova u koje sam se uverio da su odlicni ,za ostale uredjaje i korisnike.Dobre uticnice I kutija odnose ipak dosta novaca.just a idea.

Link to comment
Share on other sites

Hejt tu bi a partibrejker,ali zar se cela prica ne moze izbeci jednom hidrom koja ide u zidnu uticnicu direktno,a sa druge strand u uredjaje.U mom slucaju da,Graham hidra.zamenjuje letvu i sve strujne kablove u mom sistemu i dizajnirana je kao nastavak star earth principa unutar uredjaja.Dizajnirana je za naim ali mozda nije losa ideja da se napravi na pr. od fta kablova u koje sam se uverio da su odlicni ,za ostale uredjaje i korisnike.Dobre uticnice I kutija odnose ipak dosta novaca.just a idea.

Kako deluje hidra kod Naimovih uređaja?

Link to comment
Share on other sites

Moze ali onda ne moze da se eksperimentise sa kablovima a i koliko ste spominjali taj jedan Fta je skuplji od cele letve a gde je tek 6 komada.

Ima i dosta jeftinijih od onog sto je bio kod mene.Ne mora ni da bude fta uostalom,vec kabl koji se pokazao dobrim pri testiranju,pa se onda napravi hidra od njih.Izbegava se u tom sluÄaju 6 uticnica i konektora.Mozda nije dobar predlog za grupnu akciju I univerzalno resenje , ali kao individualno da,moze I da bude cak I usteda.Valjda ima i neki popust na 6 kablova,i tu se stedi proizvodjacki oko konektora uostalom, koji nisu jeftini.

@oknab odgovoricu na "nasoj" temi, koliko budem znao da ne idem dalje u off

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...