Jump to content


Cordial kablovi


gvlada

Recommended Posts

Imam nekoliko cordial interkonekt kablova. Koristim ih za tv, tuner i ostale manje bitne ulaze, ali ruku na srce i kad sam ih probao za DAC nisam nikakvu razliku Äuo u odnosu na HiDiamond 2 koje inaÄe koristim. Sa konstrukcione strane - konektori su jako tesni, jedva se ubadaju tako da se zabrineÅ¡ za to da li ćeÅ¡ da zezneÅ¡ neÅ¡to. Verovatno je to namerno uraÄ‘eno da bi se dobio Å¡to bilji kontakt. Imam 3-4 kabla i svi su isti po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

 Sa konstrukcione strane - konektori su jako tesni, jedva se ubadaju tako da se zabrineÅ¡ za to da li ćeÅ¡ da zezneÅ¡ neÅ¡to. Verovatno je to namerno uraÄ‘eno da bi se dobio Å¡to bilji kontakt.

 

Isto iskustvo. Kabl nije loš, tesni konektori :)

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, Nisam ga ja baš detaljno poredio sa HiDiamond - zamenio, pustio par stvari, video da nema velike razlike i vratio nazad. Možda bi im našao razlike da sam duže slušao ali nisam video poentu da na to gubim vreme. I ovo sam radio samo igre radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sa konstrukcione strane - konektori su jako tesni, jedva se ubadaju tako da se zabrineÅ¡ za to da li ćeÅ¡ da zezneÅ¡ neÅ¡to. 

 

Desilo se. Snimao sam neÅ¡to sa ploÄe na komp i kad sam interkontekt prebacivao sa tunera na tape out, u jednom ÄinÄu je ostao deo terminala  :screwy. Onda sam lepo uzeo kombinirke i razlabavio konektore, trebao sam to da uradim Äim sam kupio kabl.

post-15454-0-40898800-1400242726_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Potreban mi je malo kvalitetniji interkonekt izmedju PC integrisane zvucne karte i pojacala (3.5mm jack to 2xRCA).

Da li je Cordial sa linka vredan paznje:

http://www.kupujemprodajem.com/Kablovi-Cordial-2RCA-1Jack-3-5mm-1-5m-19856125-oglas.htm?filter_id=25292759

 

Ili mozda ovo:

http://www.aliexpress.com/item/Vention-3-5mm-Jack-to-2-RCA-Audio-Cable-2m/1693135484.html?spm=2114.01020208.3.14.VVQF7M&ws_ab_test=201407_5,201444_6,201409_5

 

Da li imate i druge predloge?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...