Jump to content


Samsung plasma


wwweljko

Recommended Posts

U pitanju je model PS51F4900 .TV nije smart ali postoji opcija da se preko wireless rutera poveze na internet.

 

Mene zanima sta dobijam kada se takav (ne smart) TV "nakaci" na NET ,mislim koje su njegove mogicnosti kada se uzme u obzir da nije SMART TV.

 

(ne postoji mogucnost direknog povezivanja preko LAN kabla, samo preko Samsung wifi dongle)

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je model PS51F4900 .TV nije smart ali postoji opcija da se preko wireless rutera poveze na internet.

 

Mene zanima sta dobijam kada se takav (ne smart) TV "nakaci" na NET ,mislim koje su njegove mogicnosti kada se uzme u obzir da nije SMART TV.

 

(ne postoji mogucnost direknog povezivanja preko LAN kabla, samo preko Samsung wifi dongle)

Ja sam se namuÄio dok sam svoj povezao na net, doduÅ¡e stariji je model i nije smart tv  , podrÅ¡ka za wi-fi takoodje postoji medjutim gomilu wi-fi stickova sam provao i iskljuÄivo traži samsungov model n serije Å¡to sam i predpostavljao :)... RjeÅ¡io sam povezivanje preko aces pointa i mreznim kabelom u tv i to iz velike radoznalosti da pregledam aplikacije koje samsung nudi u sebi, medjutim nisam oduÅ¡evljen gomila igrica i bespotrebnih nekih apl.. jedino mi youtube zanimljiv .Noviji modeli već imaju i instalirane browsere Å¡to je zanimljivije medjutim ove aplikacije Å¡to nudi samsung baza za preuzimanje i instalaciju po svojoj želji je priliÄno smijeÅ¡na.ÄŒim se poveže na net tv sam preuzme najnoviji software...

Link to comment
Share on other sites

Nije mi baÅ¡ ni praktiÄan daljinski za opciju search vezano za youtube aplikaciju al može da posluži ...Sve u svemu niÅ¡ta specijalno kod mog modela ..možda ovaj vaÅ¡ nudi koju opciju viÅ¡e . Smart tv je ipak zakon Å¡to se tiÄe net-a , bolji i lakÅ¡i pristup svim aplikacijama.

Link to comment
Share on other sites

Zato i pitam jer mora da se uzme Samsungov originalni wifi adapter koji je 40e.

Bas nigde na Netu (ni na youtobe ) ,ne postoji informacija sta se dobija konekcijom na internet.Hvala u svakom slucaju ,samo zbog YTube mnogo je 40e.

Ima tu još dosta toga ali po mom ukusu ništa spektakularno ;)...

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam ja juÄe Droid Monster A20 (uvozi i valja jedna naÅ¡a firma, i pruža podrÅ¡ku kod nas, fw. update, garanciju i sliÄno...) i radi to lepo. Bolje je od smart TV-a jerbo se lako to menja nekim novijim modelom (a sm'rt TV je zauvek zakucan sa ugraÄ‘enim HW-om).

 

Ali obavezno treba dokupiti neki bežiÄnu tastaturu i miÅ¡a, ili neki Air Mouse da bi sve imalo smisla.

Link to comment
Share on other sites

Å to se tiÄe Android tv, koristim ga svaki dan za youtube, uglavnom deÄije crtane filmove i radi odliÄno.

 

Koji je uredjaj u pitanju ?

 

To samo ako voliš da placas skuplje iste stvari.

 

Uglavnom sam se opekao sa jeftinim uredjajima.Skoro sam na poklon dobio Vivax tablet (od 6,500 din ) ,od neke firme sa kojom saradjujem,Poklonu se u zube ....ali je taj tablet pravi uzas ,od rezolucije ,brzine .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...