Jump to content


Preporuka za pojacalo


IvanBgd

Recommended Posts

Da li neko moze da mi preporuci pojacalo za zvucnike JBL LX 800?

 

Construction: 3-way, bass reflex (rear firing), floorstanding
Rated Power (Nominal Power): 120 watts
Power Handling (Peak Power): 175 watts
Frequency Response: 30 Hz - 25 kHz / +/- 3 dB
Sensitivity: 91 dB
Nominal impedance: 4 ohms
Crossover Frequencies: 300 Hz / 3.5 kHz
Woofer: 1 X 210 mm (8")
Midrange Driver : 1 X 130 mm (4.5")
Tweeter: 1 X 25 mm (1") titanium dome

Link to comment
Share on other sites

Te JBL sam imao i slusao na Denon dra700ae i to je radilo odlicno...E,sad ti trazis pojacalo,tako da moja preporuka ako ides na polovno je Finearts a9000,jos ako imas prilike to da cujes na te zvucnike to bi bilo idealno.Ima na kp jedan finearts 9000 za realnu cijenu ako je u top stanje.Mada sve je pitanje sto tebi vise,,lezi,,zvucno...treba probat.poz.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam uvelicao sliku i vidim da na gornjoj aluminijumskoj ploci ima par ogrebotina i zareza,veoma cudno bas zbog doticnog prodavca koji je bio poznat po "fabrickom" stanju komponenata.

Bilo bi preporucljivo(obavezno) da poslusate amplifikaciju za koju se odlucite na vasim zvucnicima...to je stvarno jedino merodavno  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam uvelicao sliku i vidim da na gornjoj aluminijumskoj ploci ima par ogrebotina i zareza,veoma cudno bas zbog doticnog prodavca koji je bio poznat po "fabrickom" stanju komponenata.

Bilo bi preporucljivo(obavezno) da poslusate amplifikaciju za koju se odlucite na vasim zvucnicima...to je stvarno jedino merodavno

Hvala puno u svakom slucaju. Meni je bilo bitno da dodjem do toga, koja pojacala dolaze u obzir (mislim na snagu, kvalitet, omazu). Sad polako krecem u potragu i naravno bez slusanja istog nema kupovine.  :listen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...