Jump to content


sistem by don TYSON


don

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Samo da vas obavestim da sam danas doneo kući dugo željeni Pioneer CT-979 u mint stanju,slike sad neću kaÄiti,jer mi je lap top u servisu mada je joÅ¡ uvek pod garancijom,tako da ću biti bez njega sigurno nekoliko nedelja,jer tako to ide u Srbiji,a i Äekam ovih dana da mi stigne nova polica,pa Äu onda postaviti moj Pioneer reference sistem,koji je sada trenutno u ormanu pod kljuÄem !ha,ha,ha. E sad,ostaje mi joÅ¡ da nabavim CD player Pioneer iz reference serije,mada mi se vizuelno uklapa sada samo PD 8500,ali i ako se pojavi neki drugi iz te serije(pd 75,pd 91,pd 95,a može i pd 9300) javite mi.

Link to comment
Share on other sites

sad sam se vratio sa sluÅ¡anja DENON DCD 1550 AR ,prebacivao sam mu pesme od prve na poslednju i obrnuto,kreni,stani,ugasi,upali,kuckao ga.ma nema Å¡ta mu nisam radio i radi kao singerica,a izgled je MINT,tako da sam ga uzeo pod miÅ¡ku i doneo kući.UkljuÄujem ga u sistem ovih dana kad dobijem policu i zvuÄnike,a do tada evo barem slika komponenti,koje sam kupio u poslednjih nekoliko dana:

 

big_14467428_IMG_2792.jpg

big_14467428_IMG_2795.jpg

big_14467428_IMG_2807.jpg

big_14467428_IMG_2811.jpg

big_14467428_IMG_2828.jpg

CAM00717.jpg

CAM00718.jpg

CAM00719.jpg

Link to comment
Share on other sites

razmiÅ¡ljam da polako sastavljam sistem B ,tako da je ovaj DENON DCD 1550 AR zaÄetnik tog sistema.Sistem A je PIONEER REFERENCE,a sistem B poÄinje sa ovim DENON-om,a Å¡ta će joÅ¡ doći u taj drugi sistem otom potom.Verovatno neki deck NAKAMICHI,jer to mi je želja,hir,tiha patnja,ili kako već da nazovem taj osećaj!

Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka za Nak bx 300.Imao je brutalno dobru reprodukciju,opasno dobar zvuk,cist,neutralan,zapravo sve je bilo dobro.Ubodes sluske u amp,pa onda u njega pa padnes u nesvest koliko bolje zvuci-kako je samo i to dobro uradjeno.Kad na monitoru odaberes da cujes snimak odmah ti se otme "bolje nego original".Prelep je dizajn takodje.Sva plastika na njemu je bila tako kvalitetna da verovatno i dalje mozes naci primerak koji izgleda kao nov.Ja sam mog par puta uglancao uz kokpit i magicnu krpu da je izgledao kao iz kutije sto se prednje ploce tice.Jedna od poslednjih komponenti u kojoj sam i vizuelno uzivao.Dragon naravno je svakom audiofilu pre 20-30g izazivao neprospavanu noc,ali ovaj nak je za mene ipak bio nesto dokucivo,na pola puta do Zmaja sa velikim Z.

Malo akcije :

 

Link to comment
Share on other sites

Navikle su na moje divljanje.ZnaÅ¡ Å¡ta kaže moj prijatelj Milan,koji mi sad pravi zvuÄnike,a inaÄe je nauÄnik,Å¡to se tiÄe te oblasti hi fi-a,kaže da njegove zvuÄnike testiramo tako Å¡to ćemo morati da izaÄ‘emo u dvoriÅ¡te i da sluÅ¡amo muziku!!! Jeeee,jedva Äekam.To bi trebalo da bude sutra ili prekosutra.Javljam utiske!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...