Jump to content


Studer Revox


Willi Studer

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ПреÑкупи Ñу. Питах за неки процеÑор и једва оÑтадох жив  :heat

 

:wave2

Ja sam pre pola godine nabavio fijoku za baterije za pomenuti tjuner Revox B760 po ceni od 38 E. Istovremeno sam kupio i tri kompleta gumica za brojÄanik magnetofona Revox B77 po ceni od 6.5 za par (zpÄasti + klinasti remen). DoduÅ¡e bila je akcija.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iako me oduÅ¡evljava tvoj enutzijazam, Willi, ja ipak mislim da je osnovni razlog zaÅ¡to Prvi program Radio Beograda ima bolji zvuk od ostalih leži u Äinjenicama da su oni možda poslednja stvarno profesionalna radio stanica i da se ne oslanjaju na PC, play liste i MP3.

Bio sam u studijima nekoliko novih radio stanica, namerno izostavljam nazive, pa to je bogu plakati. "Studio" je neki mali sobiÄak onako sklepan da liÄi na studio iz aviona, a predajnik je u jednoj od njih doslovno gurnut u Å¡pajz. Seljoberijada kakva se teÅ¡ko može i zamisliti. Da i ne spominjem polupane sluÅ¡alice sa buvljaka, od kojih bar pola ima prekide u kablovima, mikrofoni ko zna odakle, miksete koje su bile amaterkse i kada su bile nove pre 30 godina, itd.

A Radio Beograd je radio punom parom kako valja pre nego Å¡to su se ti klinci i rodili.

Link to comment
Share on other sites

Тачно тако, Ñа Ñлика Ñе види фул дигиталија. Ðналогне Ñу Ñамо кваке на вратима.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...